Táto letenka nestojí ani 700 eur a precestuješ ňou takmer „pol“ sveta

  • Takéto ponuky sa vidia len raz za čas, ak vôbec
  • Len s jednou letenkou môžeš precestovať 3 destinácie, o ktorých návšteve snívajú mnohí
  • Teraz za exkluzívne nízku cenu s odletom z Viedne
panak
pinterest.com/flickr.com
  • Takéto ponuky sa vidia len raz za čas, ak vôbec
  • Len s jednou letenkou môžeš precestovať 3 destinácie, o ktorých návšteve snívajú mnohí
  • Teraz za exkluzívne nízku cenu s odletom z Viedne

Čo by si povedal na možnosť skombinovať tri exkluzívne cestovateľské destinácie do jedného výletu? Bude ti pritom stačiť len jedna spiatočná letenka za 639 eur, chuť objavovať a trochu voľného času.

Priamo z Viedne pohodlne poletíš do New Yorku, mesta neobmedzených možností. Priletíš na letisko Newark Liberty, odkiaľ sa bez problémov za pár minút dostaneš autobusom priamo na Manhattan. Tu máš možnosť pobudnúť 3 dni. To je doba, za ktorú s minimálnym plánovaním zvládneš obehnúť všetky dominanty tohto mesta, vrátane Time Square, Central Parku, Brooklyn Bridge a nespočet ďalších ikonických miest.

 

Tip na ubytovanie: Ak hľadáš lacné ubytovanie, k dispozícii je hotel The Jane. Tu ťa noc vyjde na 49 eur. Oplatí sa aj The Pod 51 so skvelou polohou a cenou 97 eur noc/osoba. Tvoja cesta bude následne pokračovať 5 hodinovým letom z New Yorku priamo do exotickej Panamy.

Panama je najjužnejšou krajinou Strednej Ameriky a doslova tvorí most medzi dvomi kontinentami. Krajina je rôznorodá. Nájdeš tu pláže, hory, dažďové pralesy aj ostrovy. Môžeš navštíviť kozmopolitné mestečká alebo malé tradičné dedinky.

Tip na ubytovanie: Hotel Principe len 800 metrov od centra za skvelých 24 eur na osobu. V ponuke je aj Best Western Plus Panama Zen Hotel s bazénom za 22 eur osoba/noc.

Po návšteve Panamy vycestuješ priamo na Curacao, kam priletíš len za 2 hodiny. Curacao je karibský ostrov neďaleko Venezuely s celoročne dovolenkovým počasím, nádhernými bielymi karibskými plážami, púšťami s najväčšími kaktusmi sveta a koloniálnou architektúrou nápadne pripomínajúcou Amsterdam.

Tip na ubytovanie: Kas di Laman Apartments s nadpriemerným hodnotením za 25 eur osoba/noc. Super ponuku má aj Holiday Home Hope, ktorý je na pláži a vyjde ťa na 24 eur osoba/noc.

Treba spomenúť, že v cene tvojej letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23 kg. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiacov apríl a máj 2018. Cestu tam absolvuješ so spoločnosťou United Airlines a cestu späť s leteckou spoločnosťou Air Canada.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech