Luxusná vila je splneným snom všetkých fanúšikov Disneyoviek. Nájdeš tu Star Wars kino či izbu ako z rozprávky

  • Luxusná vila v Orlande na Floride je rajom Disney fanúšikov
  • Stojí priamo na pozemku zábavného parku Disney World
  • Jej cena je viac ako 17 miliónov eur
disney world star wars
Ilustračná fotografia, Unsplash/Guillermo GR, John Moeses Bauan
  • Luxusná vila v Orlande na Floride je rajom Disney fanúšikov
  • Stojí priamo na pozemku zábavného parku Disney World
  • Jej cena je viac ako 17 miliónov eur

Si fanúšik Disney? Máš zopár miliónov eur navyše? Pozeráš sa po nehnuteľnosti? Ak si nejakým zázračným spôsobom odpovedal na všetky tri otázky áno, máme pre teba neodmietnuteľnú ponuku. Sídlo plné odkazov na pop-kultúru a situované priamo na pozemku Disney World je práve teraz na predaj.

Luxus, aký sa len tak nevidí

O luxusnej nehnuteľnosti informuje portál Mansion Global. Okrem svojho prepojenia na slávnu spoločnosť sídlo oplýva niekoľkými ďalšími kvalitami, ktoré by mohli prilákať potenciálneho kupca.

Napríklad nehnuteľnosť predáva istá Hilda Maria Bacardiová, prapravnučka slávneho podnikateľa menom Facundo Bacardí Massó. Preslávil sa najmä založením svetoznámej značky rovnomenného rumu.

Sídlo, ktorého cena je mimochodom vyčíslená na 17 300 000 eur, neurazí ani svojou úrovňou exkluzivity. Samotná nehnuteľnosť sa totiž nachádza na pozemku, ktorý spadá pod zábavný park Disney World v meste Orlando, v štáte Florida. Vo vnútri tohto pozemku sa nachádza rezidencia Golden Oak, ktorej developerom je práve Disney. Luxusný domov je súčasťou tejto rezidencie.

A napokon, nehnuteľnosť spadá pod medzinárodnú luxusnú hotelovú a rezortnú spoločnosť Four Seasons. Ide teda o dom, ktorý je súčasťou slávneho zábavného parku, luxusnej rezidencie a svetoznámej značky prvotriednych hotelov, vysvetľuje Orlando Business Journal.

To, že nehnuteľnosť spadá hneď do troch lukratívnych entít, znamená, že jej majiteľ má prístup k niekoľkým skutočne lákavým benefitom. Do zoznamu výhod spadá všetko od prístupu do rekreačného klubu a skorých premietaní filmov Disney až po všetko vybavenie typického hotela Four Seasons.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Four Seasons Resort Orlando (@fsorlando)

Raj pre nadšencov

Fanúšika filmov z produkcie Disney by však zrejme skôr prilákal interiér domu. Dizajn dvoch tamojších izieb je totiž založený na svetoznámych animovaných filmoch Ľadové kráľovstvo a Hľadá sa Nemo. 

Izba nadizajnovaná podľa prvého z dvoch filmov sa pýši modelmi postáv v životnej veľkosti, zimnou nástennou maľbou a svetlami napodobňujúcimi sneh. Druhou izbou je spálňa, s vyvýšenou námornou posteľou a napodobeninami čajok zo slávnej rozprávky, ktoré začnú vydávať zvuky, akonáhle niekto vstúpi do miestnosti.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kiel James Patrick (@kjp)

Najlákavejšou súčasťou domu je však zrejme, aspoň pre fanúšikov sci-fi ságy Star Wars, plne vybavené domáce kino. „S automatickými dverami, ktoré sa otvárajú za zvuku pripomínajúceho interiér vesmírnej lode, zvukmi svetelného meča v pozadí a pípaním robota R2-D2, je to akoby ste boli na palube Millennium Falcon,“ opisuje sen každého fanúšika realitný maklér Shane Croft zo spoločnosti Coldwell Banker Realty Orlando.

Nezaostáva ani zvyšok nehnuteľnosti, ktorý sa už však ponáša viac na bežný dom. Sídlo má nadčasový stredomorský exteriér, pričom vo vnútri ukrýva aj sedem spální, bar, entertainment miestnosť, výťah, viaceré terasy a bazén. Výmera pozemku je 860 m2 a vonku sú pre majiteľa k dispozícii vonkajšie sprchy, garáž pre autá a dokonca garáž pre golfové vozíky.

Zdroje: Mansion Global, Orlando Business Journal

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá