Luxusný rezort v Tatrách je otvorený aj počas pandémie. Ponúka home office s vlastnou saunou

  • Pre značné percento Slovákov je kanceláriou už dlhé mesiace ich byt či dom
  • Mnohí však už nutne potrebujú zmenu prostredia, rezort v Jasnej sa im preto rozhodol vyhovieť
wass
Unsplash/ Wojciech Celiński, Demänová rezort
  • Pre značné percento Slovákov je kanceláriou už dlhé mesiace ich byt či dom
  • Mnohí však už nutne potrebujú zmenu prostredia, rezort v Jasnej sa im preto rozhodol vyhovieť

Pandémia významne urýchlila zavedenie home office a presun do online prostredia v mnohých sektoroch. Práca z domu sa stala absolútnym trhákom roku 2020. 

Podľa prieskumu spoločnosti CBRE, až 73 % ľudí z viac ako 1 200 opýtaných vníma prácu z domu pozitívne. Hlavným dôvodom je väčšia flexibilita, ktorú spomenulo až 54 % všetkých respondentov. Až 41 % ľudí pritom uviedlo, že im home office dodáva pocit slobody, ktorý vyplýva z lepšej kontroly nad organizáciou vlastného času.

Slováci vyzbierali na svoj projekt viac ako 24-tisíc eur v rekordnom čase. Poteší všetkých milovníkov turistiky

Nájdu sa však aj ľudia, ktorým začína práca z domu spôsobovať „ponorkovú nemoc“. Tráviť mesiace v tom istom prostredí je pre určité typy osobností priam ubíjajúce. Ľudia však nemôžu ísť na dovolenku či na víkend sa zrekreovať na chate v horách, nakoľko drvivá väčšina hotelov musela svoje brány pre návštevníkov zavrieť. Nie však všetky. 

Na sociálnych sieťach koluje reklama rezortu Demänová, ktorý ponúka home-office v chate s vlastnou saunou a stabilným internetom na Liptove.

Home office na chate s vlastnou saunou😍 ✅rýchly a stabilný internet ✅dostatok priestoru na home office aj štúdium…

Uverejnil používateľ Demänová Rezort Sobota 20. marca 2021

„Rezort je stále otvorený, ponúkame ubytovanie za účelom pracovnej cesty alebo za účelom návštevy zdravotníckeho zariadenia. Po príchode na recepciu je potrebné podpísať čestné vyhlásenie o účele vašej cesty. K dispozícii máme saunu, ktorá sa nachádza v chate DeLuxe. Donáška jedál funguje priamo na apartmán,“ objasnili tím rezortu aktuálnu ponuku pre Startitup.

Rezort deklaruje, že všetky ich apartmány a chaty sú zariadené tak, aby človek čo najmenej prichádzal do kontaktu s inými hosťami a vedel si užiť bezpečný pobyt.

Uverejnil používateľ Demänová Rezort Pondelok 11. februára 2019

Logo

Redaktor Startitup s.r.o.

1300 - 2000 €
mesačne
mesačne

Pri ubytovaní je potrebné preukázať sa negatívnym testom na COVID-19, nie starším ako 72 hodín. „Odporúčame vám preto, aby ste sa pred cestou na Liptov dali otestovať v mieste vášho bydliska a pokiaľ na Liptove plánujete stráviť viac ako 72 hodín, sú pre vás k dispozícii viaceré odberové miesta, kde si môžete dať spraviť ďalší test.“

Prijal by si home office na horách?

Absolvovať testovanie je možné aj v Liptovskom Mikuláši. Zoznam mobilných odberových miest nájdeš na stránke Ministerstva zdravotníctva.

Čo sa týka samotného rezortu, ten sa nachádza v peknom prostredí Demänovskej doliny. „Samotný areál poskytuje dostatočné veľké relaxačné plochy vhodné na prechádzky, športovanie a na využitie všetkých atrakcií práve v exteriéri. V prípade priaznivého počasia preto môžete väčšinu času tráviť v prírode, na kopcoch alebo sedením na lavičke v rezorte.“

Uverejnil používateľ Demänová Rezort Pondelok 2. decembra 2019

Stále funguje aj tamojšia reštaurácia PINUS, z ktorej ti jedlo doručia až pred dvere tvojho apartmánu či chaty. Objednať si tak môžeš raňajky, obedy aj večere či A la carte menu. 

Koľko to stojí?

Rezort ponúka ubytovanie za cenu od 14,16 eur za osobu, v prípade plného obsadenia apartmánu Relax Loft, ktorý je určený pre 4 osoby. Za týždenný pobyt by si tu zaplatil 99 eur.

Viktor a Jakub idú splaviť Amazonku na drevenom kanoe. Budeme odkázaní jeden na druhého, hovorí Viktor (ROZHOVOR)

Pre náročnejších je k dispozícii apartmán Deluxe Loft, ktorý disponuje aj vlastným krbom. Z obývacej izby sa sa dostaneš do plne vybavenej kuchyne, no nechýbajú ani dve oddelené kúpeľne a dve dvojlôžkové izby. Jedna kúpeľňa má vaňu a v druhej nájdeš sprchový kút. Pri plnom obsadení apartmánu ôsmimi osobami vychádza cena na jedného hosťa 18,90 eur. Týždeň ťa tu bude stáť 132 eur.

Uverejnil používateľ Demänová Rezort Streda 18. marca 2020

Atraktívnym kúskom je aj Mezonetový byt View pre dvoj až štvorčlenné skupiny návštevníkov, ktorí sú nároční na komfort. Architektúra celého ubytovania sa nesie v škandinávskom štýle. Cena za osobu začína na sume 22,50 eur. Týždenný pobyt tu tak vychádza na 157 eur za osobu.

Uverejnil používateľ Demänová Rezort Utorok 10. novembra 2020

Ak dávaš prednosť osobitnému ubytovaniu bez susedov, potom je pre teba Chata DeLuxe. Zabezpečený budeš mať nerušený pobyt v dvojposchodovej modernej chate.

Na prízemí sa nachádza plne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom, vedľa je obývačka s televíziou. Toto ubytovanie dokonca poskytuje aj privátnu fínsku saunu. Cena za ubytovanie vychádza na 27 eur za osobu pri plnom obsadení chaty, čo je v tomto prípade 6 osôb.

Uverejnil používateľ Demänová Rezort Štvrtok 12. novembra 2020

Za týždenný pobyt tu tak jedna osoba dá 189 eur. Nakoľko sa tu kúri drevom, personál ti ešte pred príchodom do chaty pripraví drevo a štiepky na podpálenie. S rúbaním dreva si tak nemusíš robiť starosti.

Uverejnil používateľ Demänová Rezort Piatok 31. júla 2020

Za zmienku stojí aj to, že súčasťou areálu je malý lokálny obchod s názvom Kriváň, ktorý okrem domáceho kváskového pečiva ponúka rôzny sortiment slovenských výrobkov ako aj suveníry. Počas pobytu tak nemusíš odchádzať na nákupy ďaleko.

Demänovská Rezort je dlhodobo vyhľadávaný aj kvôli tamojšiemu wellness, na to si však budeš musieť ešte počkať. „Je nám to ľúto, ale vzhľadom na vládne opatrenia nie je možné momentálne prevádzkovať wellness. Akonáhle sa situácia zmení, wellness centrum, ako aj ďalšie služby v našom rezorte, radi opäť otvoríme.“ 

Zdroje: Demänová rezort, CBRE

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá