Majk Spirit sa vyjadril k svojej exotickej dovolenke: Toto moralizovanie začína byť až úchylné

  • Michal Dušička, ktorý je známy pod pseudonymom Majk Spirit či Speezy, je jedným z najznámejších slovenských raperov
  • Prednedávnom rozbehol nový biznis a počas pandémie sa naplno venuje svojej rodine
  • Spoločne sa vybrali aj do Zanzibaru, no vlna hejtu od neprajníkov na seba nenechala dlho čakať
Majk Spirit
Instagram/Majk Spirit
  • Michal Dušička, ktorý je známy pod pseudonymom Majk Spirit či Speezy, je jedným z najznámejších slovenských raperov
  • Prednedávnom rozbehol nový biznis a počas pandémie sa naplno venuje svojej rodine
  • Spoločne sa vybrali aj do Zanzibaru, no vlna hejtu od neprajníkov na seba nenechala dlho čakať

Pandemické šialenstvo trvá už vyše rok, no väčším problém ako koronavírus sú pre mnohých práve ľudia, ktorí sa vyberú na dovolenku. Namiesto toho, aby sa Slováci zomkli, rozdelili sa na dva tábory.

Jedni dôkladne dodržiavajú opatrenie, iní to berú s nadhľadom a neboja sa vydať ani na dovolenku. Tej prvej skupine to však nie je po chuti a nejedna celebrita si na sociálnych sieťach vyslúžila poriadnu vlnu hejtu.

Áno, zdravotníci potia krv a nemocnice sú plné, z okresu do okresu sa nesmie a na Maldivy či Zanzibar to nie je problém. Vláda však promptne, no neskoro zakročila. Na dovolenky sa už nevyberieme. No asi nie je potrebné dodávať, že s týmto krokom prišli veľmi neskoro. 

Napriek tomu, že od soboty platí zákaz vycestovania a povolené sú len pracovné cesty, známy raper Majk Spirit to s rodinkou stihli a užívajú si krásny Zanzibar.

KOMENTÁR: Strkať hlavu do piesku a čakať na starý život je strata času. Už sa nevráti

Krajina hejtu a nenávisti? 

Aj keď najväčšiu vlnu kritiky si vyslúžila Dominika Cibulková, tak hnev ľudí na seba nenechal dlho čakať a opreli sa aj do Majka. Ten sa k situácii rozhodol otvorene vyjadriť na svojom Instagrame. „Viem, že to vysvetľovať nemusím, ale rozhodol som sa napísať k tomu pár slov, lebo toto moralizovanie, čo tu čítam v komentoch už týždeň, začína byť normálne, že až úchylné,vyjadril sa hneď v úvode.

Následne ozrejmil, že na dovolenku mali letieť už pred rokom, v marci 2020, ale na poslednú chvíľu to zo solidarity zrušili. Snažili sa nájsť termín na jeseň, no prišla druhá vlna, a tak to opäť posunuli. Do tretice si však už povedali, že to nezrušia.

„Viem, že tým riskujeme hejt na sociálnych sieťach a v médiách, ale naše šťastie a pekné rodinné zážitky sú pre mňa viac ako verejná mienka,“ píše v príspevku raper.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Prehnaný scenár či realita, ktorá nás čaká?

Majk je na rapovej scéne už skoro dve dekády. Venuje sa hudbe, podniká s kanabisom a s Osťom rozbehol podcast. TOPKAST sme s Osťom spustili, aby sme ľuďom posúvali kľúče, ako lepšie a spokojnejšie žiť, ozrejmil v rozhovore pre Startitup.

Je teda jasné, že Majk po celú dobu na sebe poctivo makal a ako sám priznal, tak mnohokrát si odopieral dovolenky či sociálny život. Vedel však, že si to všetko vynahradí, keď si založí rodinu. „Fakt som sa na tieto chvíle tešil 10 rokov…a teraz mi vravíte počkaj, ostaň doma… Koľko? Rok? Dva? Čo keď to už bude navždy…? Na jeseň zas príde nejaká mutácia, potom budúci rok Covid-22, potom 23, potom Ebola-24, “ ozrejmil Majk.

NÁZOR: Vláda zakázala cestovať do exotiky, skvelé. Je to neskoro a aj tak celé zle, ako vždy

Speezy sa snaží žiť v prítomnosti a užívať si to, čo je tu a teraz a nenechá si ujsť neopakovateľné momenty s malou Ariou. No priznal aj obavy. „Tiež som mal obavy, cestujem predsa s malým dieťaťom. Snáď si nemyslíte, že by som ju vystavoval zbytočnému riziku.“

Buď si zvolíš lásku alebo strach

Dodal, že sú ubytovaní v malom rezorte, kde je len 16 izieb a majú dokonca vlastnú villu. „Za posledný rok tu nikto zo 112 zamestnancov nemal žiadny problém. Okrem toho sa dobrovoľne testujeme PCR testami cestou sem aj cestou naspäť, a po príchode na Slovensko samozrejme dodržíme karanténu.“

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Na záver príspevku objasnil, prečo sa rozhodol vyjadriť a nenechal si to len pre seba. „Neprajní ľudia mi tu vypisujú, aké je to úbohé, že sa takto chválim dovolenkou, ale fanúšikovia mi píšu, nech toho zdieľam ešte viac, že im to zlepšuje dni a prináša trochu pozitivity. Prečo by som mal počúvať hejters a nie fans? Každý z nás si môže zvoliť, či si vyberie lásku alebo strach,“ dodáva na záver príspevku.

Zdroj: Instagram/Majk Spirit

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK