Manažérsky plat a k tomu letenky a ubytovanie zadarmo. Toto bude život Startitup dobrodruhov

officevkufri
SIU

Ľuboš Fellner, CEO najluxusnejšej slovenskej cestovnej kancelárie BUBO, prezradil podrobnosti o tom, ako vlastne vyzerá práca pre BUBO.

Jeho slová si môžeš vypočuť v napínavom podcaste, kde hovorí nielen o podrobnostiach, ale aj o nervy drásajúcom výstupe na najvyšší amazonský vrch Pico da Neblina (Hmlistý vrch), spolu s brazílskymi domorodými kmeňmi. 

 

Startitup a cestovná kancelária BUBO spustili projekt Office v kufri – súťaž, kde sa 3 ľudia môžu stať Startitup dobrodruhmi, ktorí prácou pre BUBO spoznajú celý svet. Týmto ľuďom navždy zmeníme život – navštívia vysnívané destinácie a dostanú zaplatené za to, o čom môže väčšina Slovákov len snívať. Zisti, ako sa zapojiť →

 

🌴 Startitup dobrodruhovia si vyberú vlastnú destináciu

Destináciu, v ktorej budeš ako Startitup dobrodruh pôsobiť, si vyberáš sám. Potrebujeme len, aby si bol pre ňu nadšený a je ideálne, ak by si sa v nej dorozumel. Keď budeš mať vybavené všetky doklady, letenky, víza a ďalšie veci, môžeš bez stresu vyštartovať na cestu svojho života.

🧳 Office zbalia doslova do kufra

Do reálnej kancelárie ani nepáchneš. Startitup dobrodruh bude sprevádzať priamo po krajine – všetky letenky či hotely obstarávajú destinační manažéri, na diaľku z Bratislavy. Tvojou jedinou úlohou je objavovať a uloviť si také zážitky, aké by bežný človek nedokázal.

💸 Zarobia 40 000 € ročne

Startitup dobrodruhovia prácou pre BUBO zarobia približne 20 000 € ročne v čistom. Skúsení zarábajú ešte viac, 40 000 € v čistom – teda 3 333 € mesačne.

✈️ Letenky úplne zadarmo

Všetci dobrodruhovia majú preplácané letenky a ubytovanie. Ročne strávia 150 až 200 dní na jednom zo siedmich svetových kontinentov a všetky technikálie za nich rieši priamo BUBO.

Ako sa stať Startitup dobrodruhom?

  • Čas sa kráti: Do 23.6. nahraj na mobil minútové video o svojej najobľúbenejšej destinácii a pošli ho do 23. júna na officevkufri@startitup.sk
  • Hlasovanie: Vyberieme 9 najlepších, medzi ktorými v ďalších kolách súťaže zahlasujú naši fanúšikovia na Instagrame či webe a jedného vyberie aj sám Ľuboš Fellner.

Ako natočiť víťazné video? Minúta je málo času, buď preto kreatívny a využi čas naplno. Vydarenú ukážku, od ktorej sa môžeš inšpirovať, natočila aj naša moderátorka Sima.

Zaslaním súhlasíš, že video budeme zdieľať aj Cestovnej kancelárii BUBO a na sociálne siete.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá