Matovič so Sulíkom dnes budú v exkluzívnom dueli. Predstavia víziu návratu Slovenska do normálu

  • Markíza dnes bude vysielať zaujímavý duel
  • Matovič so Sulíkom majú hovoriť o budúcnosti Slovenska
matovič sulík
TASR/Jaroslav Novák
  • Markíza dnes bude vysielať zaujímavý duel
  • Matovič so Sulíkom majú hovoriť o budúcnosti Slovenska

Najhoršie máme, zdá sa, za sebou. Dnes sme mali 0 pozitívnych prípadov korony a zajtra uvoľňujeme opatrenia. Slovensko sa vracia do normálu a ekonomika sa pomaly zobúdza.

Trápili sme sa dva mesiace a divoké to bolo aj v politike. Asi najviac utkvel v pamäti „boj“ premiéra Igora Matoviča s ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom.

Koaliční partneri si posielali rôzne výzvy a odkazy, často boli médiami vnímané ako útoky. Dokonca sa hovorilo o koaličnej kríze. Jeden chcel totiž chrániť ľudí, druhý chcel pomôcť aj ekonomike. 

„Nepozerám sa na to ako na súboj Sulíka proti Matovičovi. Odpustil som si akékoľvek osobné poznámky, odpustil som si odkazy cez média pre Igora Matoviča. Držím sa jeho vízie, aby sme si nič neodkazovali. Mojich vyjadrení nájdete minimum,“ povedal v rozhovore Richard Sulík.

Na tlačovkách sa dvaja spomínaní politici stretávali spoločne len veľmi málo. Teraz sa však stretnú v štúdiu a budú sa rozprávať o budúcnosti Slovenska.

Obaja by mali predstaviť svoju víziu, hovorí moderátorka v krátkom spote. Mimoriadna relácia bude o 20:30 na TV Markíza.

Zdroj: Markíza

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech