McDonald’s sa stará o policajtov a vojakov, poskytne im celodennú stravu

  • Od soboty poskytuje McDonald's celodennú stravu pre policajtov a vojakov na hraničných priechodoch s Rakúskom a Maďarskom
  • Kávu majú všetky záchranárske zložky na celom Slovensku zdarma
mcd (1)
McDonald's/TASR: Michal Svítok
  • Od soboty poskytuje McDonald's celodennú stravu pre policajtov a vojakov na hraničných priechodoch s Rakúskom a Maďarskom
  • Kávu majú všetky záchranárske zložky na celom Slovensku zdarma

V čase, kedy je na Slovensku vyslaných do terénu niekoľko tisícov policajných príslušníkov a vojakov. Pomôcť sa im preto rozhodla aj spoločnosť McDonald’s. Od soboty majú tí, ktorí pracujú na hraničných priechodoch s Rakúskom a Maďarskom celodennú stravu zadarmo. Spolu tak obslúži 25 príslušníkov pohraničnej kontroly.

Celodenná strava pre pohraničníkov

Ide o 4 hraničné priechody s Rakúskom a Maďarskom, oba hraničné priechody Bratislava – Kitsse, Bratislava – Berg, Bratislava – Jarovce. McDonald’s  pomôže aj  všetkým slovenským policajným zborom, mestskej polícii, hasičom a záchranným zložkám, ponúka aj im kávu alebo nápoj na výdajových okienkach McDrive zadarmo.

V aktuálnej situácii za sprísnených opatrení ide o 22 prevádzok po celom Slovensku, kde McDonald‘s obsluhuje prostredníctvom McDrive.Policajný zbor chce aj touto formou poďakovať spoločnosti McDonald’s Slovakia za pomoc najmä vo forme 25 balíčkov raňajok, obedov a večerí, ktoré poskytujú nasledujúcich desať dní policajtom na hraničných priechodoch v Bratislave,“ poďakovanie vyjadril policajný prezident SR Milan Lučanský.

Hygiena a bezpečnosť na prvom mieste

Medzi bežné ochranné pomôcky pribudli vo všetkých reštauráciách McDonald´s ďalšie, bez ktorých sa v súčasnosti za sprísnených opatrení nezaobíde ako príprava jedál, tak aj jeho výdaj. Všetci zamestnanci sú preto vybavení ochrannými rúškami a rukavicami.

zdroj: Zamestnaci McDonalds na Račianskej ulici v Bratislave. Foto: McDonalds

Podarilo sa im zabezpečiť ochranné pomôcky aj vďaka franšízantom a kolegom, ktorí si rúška ušili aj sami. „Veľmi si vážime a ďakujeme aj naším franšízovým partnerom a zamestnancom za ich pracovné nasadenie i vynaliezavosť v tejto zložitej dobe,“ dodáva Tomasz Rogacz, generálny riaditeľ McDonald’s ČR/SR.

Okrem iného doručuje McDonald’s na Slovensku jedlo pre svojich zákazníkom až ku dverám zadarmo podobne, ako aj iné prevádzky.  Z celkového počtu 34 reštaurácií na Slovensku, momentálne ponúka svoje služby 22 prevádzok pre McDrive od 6.00 do 20.00 hod.

V Bratislave zároveň pribudli k štyrom pilotne spusteným reštauráciám aj dve nové prevádzky s možnosťou McDelivery, odkiaľ je doručenie ku dverám zákazníkov zadarmo. Šesť reštaurácií v hlavnom meste doručuje jedlo cez McDelivery v čase od 10.30 do 19.45 hod. Dovoz jedla je z reštaurácií na Prievozskej, Budatínskej, Račianskej ulici, z Auparku, Avionu a z námestia SNP. Novinkou je aj možnosť prevzatia jedla bez vstupu do prevádzky v reštauráciách na Námestí SNP a v Košiciach na Plavárni.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech