Na Slovensko mieri nová sieť predajní s drogériou. Spája sa s legendárnou Biedronkou

  • Kým sa však v Česku otvorila prvá predajňa, najprv vznikol e-shop
  • Podobne to bude aj na Slovensku
drogeria
Ilustračný obrázok, Unsplash/Sulis Maulida
  • Kým sa však v Česku otvorila prvá predajňa, najprv vznikol e-shop
  • Podobne to bude aj na Slovensku

Slovenský trh bude bohatší o novú značku. Upozornil na to portál tvnoviny.sk. Slováci tak získajú novú drogériu, ktorá sa spája s poľskou Biedronkou. Obidva reťazce totiž vlastní jedna osoba. 

Sieť drogérií Hebe aktuálne buduje sieť v Česku, kde len nedávno otvorila svoju prvú pobočku. V prípade, že sa značka v susednej krajine uchytí, počet prevádzok by sa mal zvýšiť.

Partner skupiny Moore Czech Republic Peter Kymlička pre iDnes.cz uviedol, že k výraznejšej expanzii dôjde, ak sa dostaví úspech. Podotkol však, že táto expanzia bude sotva znamenať výraznejšie ohrozenie dominantných reťazcov. Kým sa v Česku otvorila prvá predajňa, najprv vznikol e-shop. Podobne to bude aj na Slovensku.

Mnohí Slováci o tom totiž nevedia, no sieť je v slovenskom online priestore už od decembra 2022. Od júla tohto roka majú zákazníci dokonca možnosť používať mobilnú aplikáciu. Ďalším krokom teda bude otvorenie kamenných predajní.

„V budúcnosti plánujeme na Slovensku otvoriť maloobchodné predajne. O tom, kedy bude otvorená prvá drogéria, vás budeme informovať,“ dodáva spoločnosť.

Slováci dostanú aj ospevovaný fastfood

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Zdroje: tvnoviny.sk, iDnes.cz, Parameter

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá