Na Slovensku pribudli 4 potvrdené úmrtia v súvislosti s ochorením COVID-19

  • Celkovo evidujeme 37 úmrtí
  • Celkový počet pozitívne testovaných ľudí v našej krajine doteraz je 4042
AktualneSIU
  • Celkovo evidujeme 37 úmrtí
  • Celkový počet pozitívne testovaných ľudí v našej krajine doteraz je 4042

Na Slovensku pribudli 4 potvrdené úmrtia v súvislosti s ochorením COVID-19. Celkovo tak evidujeme 37 úmrtí. Ako informovalo Ministerstvo zdravotníctva SR, nové úmrtia sú potvrdené na základe vykonaných pitiev zosnulých a všetkých indikovaných pomocných laboratórnych vyšetrovacích metód.

„Na pľúcnu formu ochorenia COVID-19 zomrela 22. augusta 89-ročná žena vo Fakultnej nemocnici v Prešove, 23. augusta 78-ročná žena vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne, v rovnaký deň 83-ročný muž vo Fakultnej nemocnici v Prešove a 30. augusta 64-ročný muž v Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku,“ spresnila hovorkyňa rezortu Zuzana Eliášová.

Za zelenú si zaplatíš. A ak nie, potopím tvoju firmu. Potravinový semafor podľa Linharta mieri do parlamentu

V nemocniciach je s ochorením COVID-19 alebo s podozrením naň hospitalizovaných 99 ľudí, z nich potvrdené ochorenie má 73 pacientov. Na JIS je 11 ľudí, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje aktuálne 7 pacientov.

Celkový počet pozitívne testovaných ľudí v našej krajine doteraz je 4042, počet ukončených laboratórnych testov dosiahol 340 123. Počet aktívnych prípadov na Slovensku je tak aktuálne 1482.

Zdroj: SITA

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech