Nadštandardný penthouse ponúka majiteľom dokonalý interiér a jedinečné bratislavské výhľady

  • Byt na začiatku Petržalky je ešte stále v ponuke
  • Rozkladá sa na 140 metroch štvorcových, pričom terasa má 110. Majiteľom ponúkne vysoký nadštandard
Arvin & Benet
  • Byt na začiatku Petržalky je ešte stále v ponuke
  • Rozkladá sa na 140 metroch štvorcových, pričom terasa má 110. Majiteľom ponúkne vysoký nadštandard

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny penthouse s dychberúcim výhľadom na Bratislavský hrad a most UFO. Ak máš rád hotelový luxus, pri ktorom sa však budeš cítiť ako doma, tento byt ťa očarí. Má obrovskou terasu, saunu a ak si milovníkom súkromia, prídeš si na svoje.

Byt je 4-izbový, má výbornú dostupnosť do centra a aj na diaľničné obchvaty. Lepšiu lokalitu by si asi ťažšie vedel nájsť. Penthouse je od všetkého na krok, no pritom nie je v tak rušnom prostredí, akým je centrum.

zdroj: Arvin & Benet

Čítaj viac na >> Realitná kancelária: Nehnuteľnosti za milióny sa do oficiálnej ponuky nikdy ani nedostanú

zdroj: Arvin & Benet

Čistý dizajn kuchyne a drevené obklady

Byt sa rozkladá na dvoch podlažiach. Na prvom sa nachádza vstupná chodba s veľkým úložným priestorom, z ktorej sa vchádza priamo do obývacej izby spojenej s modernou kuchyňou v atraktívnom čistom dizajne. Pri kuchyni sa nachádza aj praktická veľká komora, na odloženie všetkých vecí z domácnosti.

zdroj: Arvin & Benet

To všetko dotvárajú drevené obklady stien a podlaha, ktoré byt spolu s krbom zútulňujú a súčasne rozohrievajú celý interiér.

zdroj: Arvin & Benet

Prvé poschodie dopĺňajú dve spálne, samostatná toaleta a kúpeľňa, ktorá rovnako ponúka úžasný výhľad.

Neradi sa opakujeme s tým výhľadom, ale nedá nám zamlčať, že musí byť úžasné kúpať sa, piť vo vani prosecco a zamyslene hľadieť na hrad,“ povedali o byte makléri realitnej kancelárie Arvin & Benet.

zdroj: Arvin & Benet

Sauna, posilňovňa a dychberúca terasa

Na druhom podlaží sa nachádza galéria, hlavná priestranná spálňa s vlastnou kúpeľňou, miestnosť so saunou a posilňovňou, letná kuchynka a úžasná terasa.

zdroj: Arvin & Benet

zdroj: Arvin & Benet

Ak by ti výhľad pre atmosféru nestačil, v zimných mesiacoch ju dotvorí krb na mieru na diaľkové ovládanie. Naopak, v období horúčav byt disponuje aj zabudovanou klimatizáciou.

Ak máš domáceho miláčika, realitná kancelária, ktorá byt ponúka, myslela aj na nich. Majú totižto možnosť vlastnej zaizolovanej vyhrievanej búdy s osvetlením, ktorá má dve časti, pričom z prednej sa dá v lete spraviť terasa a sad Janka Kráľa na venčenie je len kúsok od domu.

zdroj: Arvin & Benet

Jedna z najžiadanejších lokalít

Lokalita bytu na začiatku Petržalky je jednoznačne jedna z najžiadanejších bratislavských lokalít. Je známa výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádza obchodné centrum Aupark, historické centrum mesta, nespočetné množstvo kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotníckych zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného.

Hneď pri dome sa nachádza Billa, lekáreň, reštaurácia, autoumyváreň, základné školy, jasle, gymnázium Einsteinova, súkromné gymnázium Mercury, tenisová škola a pocit bezpečnosti dodá policajné oddelenie,“ hovorí o dome Arvin & Benet.

zdroj: Arvin & Benet

Ak by sa ti však priestor o rozlohe 140 m² s 110 m² terasou a 2 m² balkónom zdal malý, v ponuke je aj možnosť odkúpiť si vedľajší byt.

Cena za penthouse je 475 tisíc eur + 16 tisíc eur za parkovanie. Cena druhého bytu je 139 tisíc eur. Ak by si mal o tento, či podobný exkluzívny byt záujem, navštív stránky realitnej kancelárie Arvin & Benet.

Zdroj: Arvin & Benet

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK