Nahé modelky, zľavy a prekvapenia, ktoré si (aj) slovenské firmy pripravili na Valentína

  • „Nikto nevie dať toľko lásky človeku ako človek človeku.“ Pod týmto, na slovenskom internete čoraz viac slávnym výrokom, prezentuje svoje valentínske ponuky ZľavaDňa. Čo si na deň zamilovaných pripravili iné spoločnosti?
collage-valentine
ipsy.com/ruffledblog.com
  • „Nikto nevie dať toľko lásky človeku ako človek človeku.“ Pod týmto, na slovenskom internete čoraz viac slávnym výrokom, prezentuje svoje valentínske ponuky ZľavaDňa. Čo si na deň zamilovaných pripravili iné spoločnosti?

Ateliér Papaver – lebo kvety sú základ

Všetci vieme, čo je prvá vec, ktorú začne takmer každý manžel/priateľ riešiť hneď potom, ako si uvedomí, že je vlastne Valentín. Kde ale zohnať tak základnú vec akoou sú kvety aj v neskorú hodinu a stále mať istotu, že budú fresh ako outfit tvojej frajerky pri večeri?

Baby z Ateliéru Papaver sú pripravené na valentínsku pohotovosť a chcú obslúžiť aj toho najväčišho oneskorenca. Počas dňa sú preto nonstop ready na telefóne, ale aj na počítači, a ty tak preto budeš môcť svojej milej objednať parádnu kyticu už od 10:00 a až do 19:00. Môžeš čakať, že ti bude dodaná top kvalita!


foto: Atelier Papaver/fb

 

Chceš zážitok? Tak utekaj na ZľavaDňa.sk

Už spomínaný zľavový portál si každoročne pripraví pre zamilovaných Slovákov peknú kôpku zaujímavých ponúk. Väčšinu z nich síce tvoria romantické večere vo vyčačkaných reštauráciach či kúpele, no prídete si na svoje, aj pokiaľ ste s partnerom/partnerkou akčnejší pár.

Čo tak si dať napríklad zamilovaný zoskok z mosta Lafranconi? Pokiaľ ste pár, ktorý obľubuje adrenalín, toto je možno tá správna cesta. Koniec koncov, nebudete predsa spomínať na to, aké pekné voňavé sviečky ste si kúpili do vane, však? Videjko zo zoskoku, na ktorom uvidíš skutočne všetky tváre partnera ale zaručuje parádnu spomienku.


foto: itv.com

Nahá modelka a Valentín, ako nikde inde na Slovensku? Kde? V KC Dunaj predsa

Žiadne stoly pripravené pre romantické páriky ani zamilované rádiovky. To vieš, že bratislavské “Kácečko” si pripravilo niečo celkom iné (tak ako vždy).

Valentínsky ateliér aktu – tak znie názov eventu, ktorý sľubuje netradičný večer a netradičnú skúsenosť. Jeden z najobľúbenejších bratislavských podnikov si pripravil niečo aj pre tých, ktorí Valentína strávia bez svojej polovičky. V priestoroch KC Dunaj môžeš očakávať  špeciálny zážitok v spoločnosti nahej modelky, nadšencov kresby, príjemnej atmosféry, a to všetko v sprievode valentínsky ladenej undergroundovej hudby. Áno, nahá modelka a materiál (dosky, papiere, ceruzky, uhlíky, atď.) sú v cene vstupného. :-)

foto: KC Dunaj/FB

Taxík, v ktorom si ju zoberieš domov? To je HOPIN

Ani najpoužívanejšia taxi aplikácia na Slovensku nezabudla na zamilovancov a pripravila pre nich poriadnu valentínsku akciu. Cez aplikáciu HOPIN TAXI si tak budeš môcť zavolať taxík, ktorý príde pripravený aj s ružami vo vnútri a poteší tak tvoju polovičku. To ale ani zďaleka nie je všetko.

Pre svojich fanúšikov si HOPIN na svojom Facebooku pripravil aj súťaž, prostredníctvom ktorej máš možnosť vyhrať krásne šperky Folli Follie od MOLOKO. Jediné, čo je preto potrebné je lajknúť page HOPINu a napísať vyznanie svojej milovanej osobe – existuje snáď lepší spôsob ako niečo vyhrať?

foto: facebook

Nebolo by fajn, keby všetky výdavky na Valentína hradil niekto iný? Tinder je v tom, že hej  

Asi najznámejšia spomedzi dating aplikácií sa chcela nechať prekvapiť, aby nakoniec mohla prekvapiť svojich fanúšikov. Šikovný nápad, s ktorým v Tinderi prišli nielenže vzbudil záujem medzi ľuďmi, ale zároveň mnohých prinútil potrápiť si hlavu nad nápadmi na Valentína. Kto by predsa nechcel zažiť najlepší Valentín svojho života a ešte to aj celé nechať zaplatiť niekomu inému?     

Tinder si preto od ľudí nechal naposielať kreatívne nápady na prežitie Valentína, s tým, že tie, ktoré bude považovať za zaujímavé, sám uhradí. Už teraz sme zvedaví na video, ktoré pritom vznikne!

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech