Nájdite svojho finančného poradcu vo vašom okolí

  • Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
image_1421842850.jpeg
  • Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.

 

Prečo sú niektorí finanční poradcovia „otravní?“

Ak ste sa s tým ešte nestretli, možno máte šťastie. Klasický scenár, že sa s Vami chce stretnúť Váš známy sa končí tým, že na váš niekde pri kávičke vytiahne propagačné materiály a vysvetlí Vám, že pracuje v úplne inej spoločnosti. Samozrejme takej, ktorá má najviac spokojných klientov. Samozrejme je najviac seriózna a všetko robí inak ako ostatné podobné spoločnosti.

Ak sa snažíte odmietnuť, začne sa prvé kolo prehovárania. Samozrejme netreba pripomínať, že takýto poradcovia prešli nejedným školením ako na Vás pritlačiť. V tom lepšom prípade si od Vás vyžiadajú „iba 10  telefonických kontaktov“ vašich známych aby ich prípadne oslovili tiež.

Tomuto sa skupina odborníkov na financie rozhodla dať zbohom.

 

 

Nový zoznam finančných poradcov na Slovensku

Vytvorili sme zoznam finančných poradcov a umožnili tak bežným ľuďom nájsť si svojho poradcu vtedy, kedy ho skutočne potrebujú. Naopak, finanční poradcovia sa môžu bezplatne zaregistrovať a vystupovať tak v zozname poradcov zadarmo.

Niekedy ani neviete, či Váš spolužiak zo školy alebo kamarát, ktorého ste dlho nevideli, či sa práve on alebo ona nevenuje finančnému poradenstvu naplno a profesionálne. Nájdete ho vďaka zoznamu poradcov poľahky a rýchlo. Hlavne ale vtedy, kedy ho skutočne potrebujete.

 

 

Stačí zadať oblasť, o ktorú máte záujem a mesto kde by finančný poradca mal pôsobiť.

Samozrejme pre poradcov je tu možnosť sa pre dané mesto, v ktorom pôsobia TOP-núť za pár eur, a vystupovať tak v zozname poradcov pre dané mesto na prvých priečkach zoznamu.

Hľadáte finančného poradcu vo svojom okolí? Potrebujete sa zorientovať v ponuke finančných služieb bánk? Neváhajte a nájdite svojho profesionála jednoducho a rýchlo.

Ste finančný poradca? Neváhajte o sebe dať vedieť úplne zadarmo na www.zoznamporadcov.sk

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech