Najdrahšia vila na Slovensku je na predaj. Koľko stojí a čo je na nej špeciálne?

  • Mestská vila na Palisádach v Bratislave je najdrahšou, samostatne stojacou realitou na Slovensku, ktorá je na predaj
  • Zaplatíš za ňu 3,5 milióna eur
Unsplash
  • Mestská vila na Palisádach v Bratislave je najdrahšou, samostatne stojacou realitou na Slovensku, ktorá je na predaj
  • Zaplatíš za ňu 3,5 milióna eur

Rodinná vila stojaca na bratislavských Palisádach je najdrahšou ponúkanou realitou na Slovensku. Okrem samotnej nehnuteľnosti je na pozemku dobudovaný bazén, ktorý zvyšuje atraktivitu celého komplexu.

Vináreň na prízemí

Zatiaľ sme nezaznamenali zvýšený záujem o tento inzerát. Luxusné nehnuteľnosti sa skôr predávajú pomalšie, a kupcov si hľadajú ťažšie. Musia zapasovať svojim štýlom do vkusu kupujúceho. A hlavne kupujúcich, ktorí sú schopní si takúto nehnuteľnosť kúpiť, je výrazne menej ako povedzme pri dvojizbovom byte,“ povedal pre Startitup senior PR manager spoločnosti United Classifieds Peter Porubský.

zdroj: prominentreal.sk

Celková úžitková plocha tejto rodinnej vily je 485 metrov štvorcových a obytná časť až 400. Vila sa dá využívať dvojgeneračne, ale aj ako obytný a firemný priestor zároveň.

Je po kompletnej rekonštrukcii, na prízemí sa nachádza hlavný vstup s výťahom, garáže pre tri autá. Luxusným bonusom, ktorý určite dostane každého majiteľa, je priestranná vináreň. Tá sa nachádza na prízemní rodinnej vily.

Pokoj a bohémske výhľady

Čím je táto vila iná, ako iné luxusné v hlavnom meste či dokonca krajine? „Ponúka panoramatický a nerušený výhľad na celé mesto, čo pri súčasnej zastavanosti nebýva úplne bežné,“ doplnil Porubský.

zdroj: prominentreal.sk

Vila sa nachádza na rovinatom pozemku, je tehlová, čo zaručuje skvelé teplotné podmienky v lete aj v zime. Je zároveň zateplená s obrovskou terasou s rozlohou 65 metrov štvorcových.

Na prvom poschodí nájdeš práčovňu, saunu, kúpeľňu, priestrannú herňu pre deti, ale aj spoločenskú miestnosť na recepcie. Na zvyšných poschodiach nájdeš halu s výťahom, obytné priestory a sociálne zariadenia. Centrálna izba s vlastnou kúpeľňou, walk-in šatníkom a balkónom sa rozprestiera na 140 metroch štvorcových.

zdroj: prominentreal.sk

Z terasy máš prekrásny výhľad na mesto, hrad a celé staré mesto. Na dosah máš kultúru, nakupovanie v meste ale aj športové kluby či kaviarne. A to všetko pohodlne, s pešou dostupnosťou.

Vybavením, lokalitou ale najmä rozlohou je táto vila na Palisádach najdrahšou samostatne stojacou nehnuteľnosťou v ponuke realitných kancelárií v Bratislave, ale aj na Slovensku.

Zdroj: reality.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK