Najlepším spa hotelom na Slovensku je Grand Hotel Kempinski vo Vysokých Tatrách

  • IHA (International Hospitality Awards) udelila titul najlepšieho hotela na SR
  • Je ním Grand Hotel Kempinski
pjimage(48)
Grand Hotel Kempinski High Tatras
  • IHA (International Hospitality Awards) udelila titul najlepšieho hotela na SR
  • Je ním Grand Hotel Kempinski

Medzinárodná 20 členná porota IHA udelila cenu, ktorou sa Grand Hotel Kempinski stal jedným z miest, ktoré ponúkajú najlepší wellness. Jedným z členov poroty bol aj Slovák Ján Svoboda, prezident historických hotelov Slovenska.

„Sme veľmi poctení, že vďaka nášmu ZION SPA LUXURY odchádzajú od nás hostia zrelaxovaní a plní síl. Nájdu tu totiž unikátnu kombináciu krásy, zdravia a luxusu, a to všetko uprostred tatranskej prírody. Aj vďaka týmto kvalitným službám majú na nás krásnu spomienku a radi sa sem vracajú,“ hovorí Kathrin Noll, riaditeľka Grand Hotela Kempinski High Tatras.

Korona pripravila o prácu takmer každého tretieho vysokoškoláka na Slovensku

Najlepšie spa na Slovensku svojim hosťom ponúka relax v srdci prírody, kde môžeš vidieť tatranské štíty priamo z bazéna či vírivky a zažiť kvalitnú exkluzívnu starostlivosť o telo i dušu. V ponuke hotela je zahrnutá možnosť  VIP SPA Suite, privátna wellness miestnosť pre páry, alebo Beauty salon.

K dispozícii je fínska, parná aromatická a nová infra sauna. Súčasťou je aj špičkovo vybavené fitness centrum, vďaka ktorému sa vrátiš počas pobytu rýchlejšie do formy.

zdroj: Grand Hotel Kempinski High Tatras

„Veľmi sa tešíme, že sme získali toto prestížne ocenenie. Rozhodla o ňom odborná porota i recenzie od návštevníkov, ktoré sú pre nás dôležité. Snažíme sa totiž neustále zlepšovať a ponúkať to najlepšie, čo na Slovensku máme a čo inde nenájdete. Naše spa je vyhľadávané nielen kvôli krásnemu prostrediu, ale hlavne pre jedinečné procedúry. Máme značkové i lokálne terapie, a jednu z nich dokonca vyskúšala hollywoodska herečka Catherine Zeta-Jones. Išlo o Tatranskú aromamasáž,“ hovorí Anna Jarinová, riaditeľka ZION SPA.

zdroj: Grand Hotel Kempinski High Tatras

Hotel ťa rozhýčka ponukou luxusných procedúr. Okrem výberu zo širokej ponuky rôznych masáží si môžeš dať spraviť aj manikúru a pedikúru, kde sa jedná o celkovú starostlivosť o ruky a chodidlá, alebo si môžeš zvoliť procedúry zamerané na starostlivosť o pleť.

Hlavnou črtou je starostlivosť o telo a relax, preto určité typy ponúkaných procedúr aj odstraňujú staré bunky, osviežujú, hydratujú, vyživujú a regenerujú. V ponuke je aj štvorručná masáž a senzorická terapia. Viac sa dozvieš na oficiálnom webe hotela.

Zdroj: Grand Hotel Kempinski High Tatras

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK