Najväčší svetový YouTuber prišiel točiť na Slovensko. Prilákal ho náš jedinečný vynález

  • MrBeast patrí medzi svetovú špičku na YouTube
  • V poslednom jeho videu sa objavilo aj okolie Nitry
  • Zaujal ho unikát slovenskej výroby
mrbeast
reprofoto: Instagram/mrbeast, Youtube/MrBeast
  • MrBeast patrí medzi svetovú špičku na YouTube
  • V poslednom jeho videu sa objavilo aj okolie Nitry
  • Zaujal ho unikát slovenskej výroby

Jimmy Donaldson, ktorého mnoho ľudí pozná pod prezývkou MrBeast, je americký YouTuber známy svojimi extrémnymi výzvami, no najmä nesmierne štedrými darmi.

Jeho videá dobýjajú celú platformu, lámu rekordy jeden za druhým. On sám do nich vráža neskutočné čiastky a ako sme ťa informovali, na mnohých z nich prerába.

Nie je pochýb, že MrBeast je v súčasnosti najväčšie meno svetového YouTube. Len prednedávnom sme ti priniesli unikátny rozhovor s prvým Slovákom, ktorý sa dostal do jeho videa. Ubehlo len pár týždňov a v jednom z jeho najnovších videí veje slovenská vlajka. 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MrBeast (@mrbeast)

Jeho posledné video sa dokonca sčasti aj na Slovensku natáčalo. V ňom Jimmy a jeho partia skúšajú rôzne hodnotné autá od 1 dolára až po 100-miliónové auto. Prilákal ho aj slovenský unikát – AirCar. Na to, aby ho mohli natočiť, však museli prísť na Slovensko, konkrétne na letisko do Nitry, kde sa na ňom preleteli. 

Na ich oficiálnych stránkach sa píše, že AirCar sa skladá z niekoľkých funkčných jednotiek. Jeho aerodynamický trup poskytuje dostatok priestoru pre cestujúcich a zároveň prispieva k lepším vztlakovým vlastnostiam počas letu. Medzi vyspelé technológie patria zaťahovacie krídla, sklopné chvostové plochy, systém vypúšťania padákov atď.

MrBeasta chceli najskôr odmietnuť

Portál Forbes pri takejto unikátnej príležitosti stihol vyspovedať človeka, ktorý stojí za lietajúcim autom – Štefana Kleina. Ten prezradil, že YouTubera na začiatku dokonca odmietli.

MrBeasta totiž vtedy nepoznali. Klein hovoril, že auto v tej dobe nebolo ešte dokončené. Tím okolo MrBeasta však trval na svojom a lietajúce auto do videa aj tak chceli. 

Po tom, čo si však YouTubera preklepli a zistili, že každé jeho video má desiatky miliónov videní, usúdili, že to môže viesť k úžasnej medializácii samotného AirCar.

aircar bez loga
zdroj: AirCar

Ďalej prezradil aj zopár informácií zo zákulisia natáčania. Celé video sa natáčalo na letisku v Nitre počas augusta. Ako aj v minulom článku s Oliverom, tak aj v tomto prípade sa len potvrdilo, že samotný Jimmy je skutočne vyťaženou osobou, a preto sa osobne na Slovensku neobjavil.

Jeho tím spolu s jeho kamarátmi však prileteli na súkromnom lietadle. Pre Forbes Klein uviedol, že celé natáčanie trvalo len približne 3 hodiny a s autom preleteli približne 80 km. 

Nie je to prvýkrát, čo svet zaujal AirCar

Asi nemusíme až tak veľmi spomínať na minulý rok, keď sme informovali, že sa v uliciach Bratislavy objavili hviezdy TopGear a dnes už projektu The Grand Tour. Práve tento program sa totiž natáčal tiež na Slovensku a AirCar im celkom isto vyrazil dych.

Zdroje: Youtube, Fontech, Forbes, Klein Vision

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá