Najznámejšia rodina sveta sa rozpadá. Miliardárka Kim Kardashian sa chce rozviesť s Kanye Westom

  • Manželstvo Kim Kardashian a Kanye Westa sa po takmer 7 rokoch zrejme končí
  • Dvojica sa stretávala od roku 2012 a má spolu 4 deti
Kim Kardashian
Instagram/KimKardashian
  • Manželstvo Kim Kardashian a Kanye Westa sa po takmer 7 rokoch zrejme končí
  • Dvojica sa stretávala od roku 2012 a má spolu 4 deti

Podľa Page Six potvrdili viaceré zdroje, že rozvod sa blíži a americká podnikateľka si najala právničku Lauru Wasser. Tá pri rozvode zastupovala napríklad Angelinu Jolie, Heidi Klum a dokonca aj samotnú Kim počas jej rozvodu v roku 2011.

Už viaceré správy z minulosti naznačovali, že manželstvo je v problémoch. Podľa zdrojov to všetko začalo v čase, kedy spevák kandidoval za prezidenta Spojených štátov. V septembri West zverejnil na svojom Twitteri viacero príspevkov, ktoré Kim prekážali. „Ich vzťah je na veľmi tenkom ľade. Kim sa rozhoduje, čo urobiť pre ochranu detí a svojho vlastného rozumu,“ povedal neznámy zdroj pre Vanity Fair

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Oddelená domácnosť

Ďalšie zdroje uvádzajú, že dvojica je stále spolu, no žije oddelene. „Kanye vie, že je koniec. Mala toho dosť a povedala mu, že potrebuje čas na zamyslenie sa nad svojou budúcnosťou,“ uviedol jeden zo zdrojov pre People

„Je smutný, no je v poriadku. Vie, že je to nevyhnutné a stane sa to, ale zatiaľ nevie kedy,“ dodáva zdroj. „Kim je veľmi šťastná, sústredí sa na prácu a nové prípady.“ Hviezda reality show sa rozhodla študovať právo a myslí si, že dokáže urobiť pozitívne zmeny vo väzenských reformách. 

Kanye West vo voľbách spravil šou, pohorel a nevolila ho asi ani vlastná manželka. O 4 roky to zas skúsi

Krátko po diagnostikovaní bipolárnej poruchy Kanye Westa požiadala Kim všetkých fanúšikov o súcit: „Prosím médiá a fanúšikov, aby s nami súcitili a boli empatickí. Potrebujeme to, aby sme sa cez to preniesli.“ Na príspevok reagoval aj samotný Kanye, ktorý s ním veľmi stotožnený nebol.

„Kim vydala vyhlásenie bez môjho vedomia. To by manželka robiť nemala,“ napísal na Twitter. Príspevok však po krátkom čase vymazal. 

Majetok vo výške 2,2 miliardy dolárov

Ďalšou otázkou počas rozvodu je rozdelenie majetku. Dvojica sa môže pochváliť portfóliom nehnuteľností v hodnote viac ako 100 miliónov dolárov a zbierkou automobilov v hodnote približne 3,9 milióna dolárov.

Sídlo v Hidden Hills v Kalifornii pár kúpil v roku 2014 za 20 miliónov dolárov a v priebehu ďalších rokov doňho investoval tú istú sumu. Rozloha sídla je  15 667 metrov štvorcových a Kris Jenner na Twitter napísala, že celková hodnota domu je 60 miliónov dolárov.

V novembri 2019 sa dvojica rozhodla investovať do menšieho kaštieľa s rozlohou 3 900 metrov štvorcových. V roku 2019 sa do ich zbierky pridal aj ranč vo Wyomingu za 14 miliónov dolárov, kde umiestnili zvieratá za 300 tisíc. 100 míľ od prvého ranča sa nachádza aj ranč Bighorn Mountain Ranch v hodnote 14 495 miliónov dolárov. Majiteľmi ranču sú práve Kim a Kanye.

Zdroje: Vanity Fair, People, People, Page Six, DailyMail

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK