S Nanodegree od Udacity nadobudneš vedomosti na prácu, ktorú ti bude každý závidieť

  • Nadobudni vedomosti, ktoré potrebuješ na získanie vysnívanej práce.
holenscover
  • Nadobudni vedomosti, ktoré potrebuješ na získanie vysnívanej práce.

Zdá sa ti tvoj životopis nudný a nie je ničím výnimočný? Potom by si mal pouvažovať o novej príležitosti, ktorú ti ponúka svetoznáma online univerzita Udacity. Tá má najnovšie v ponuke vzdelávacie programy, v tých najmodernejších oboroch. Vôbec pri tom neprekáža, že nevieš programovať alebo ani netušíš, čo je to operačný systém. Tieto online kurzy sú navrhnuté tak, aby si prišiel na svoje úplný začiatočník, ale aj skúsený vývojár.

VR Developer

Virtuálna realita je budúcnosťou kreatívneho obsahu. Pracovné príležitosti v tejto oblasti narastajú raketovou rýchlosťou. Ak si schopný získať aspoň základné vedomosti v tejto sfére, o pracovné príležitosti sa nebudeš musieť báť. V programe Nanodegree, ktorý je zameraný na VR pochopíš najmodernejšie technologické postupy za pomoci expertov z top firiem. Získaš vysokokvalitné skúsenosti z oblasti VR bez toho, aby si musel opustiť pohodlie domova. Či už je tvojim cieľom pridať sa k už jestvujúcej spoločnosti alebo vybudovať svoju vlastnú, tento program ťa vybaví všetkým, čo budeš potrebovať na zahviezdenie v tejto sfére.

vr

Self – driving car engeneer

Autonómne vozidlá predstavujú jeden z najvýznamnejších pokrokov v modernej histórií ľudstva. Ich vplyv, zmení náš každodenný život spôsobom, aký si teraz nevieme ani predstaviť. Študenti, ktorí sa prihlásia na tento program, budú konfrontovaní s technológiami, ktoré tvoria budúcnosť. Pomocou interaktívnych projektov v oblasti počítačového videnia, robotického ovládania prvkov a lokalizácie budeš pripravený hrať kľúčovú rolu v tomto poli plnom lákavých príležitostí.

aelf

iOS app Developer

Za všetkými tými  aplikáciami v tvojom smartfóne stoja skutoční ľudia, ktorí sa vzdelávali v danej oblasti, získali vedomosti a aplikovali ich na reálne produkty. A ty to môžeš urobiť tiež. V tomto programe sa stretneš s podmienkami, na aké narazíš aj v reálnom svete iOS vývojára. Skvelé je, že budeš mať príležitosť pracovať v Xcode, čo je rovnaké prostredie, v akom sa vytvárajú aplikácie v praxi. Taktiež budeš mať príležitosť opravovať chyby v kóde, tak ako to robia iOS developeri každý jeden deň.

code

Viac o týchto a mnohých ďalších programoch sa dozvieš na stránke Udacity.

zdroj:udacity.com zdroj obrázkova titulnej fotografie:twitter.com

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie