Neďaleko Slovenska ťa čaká festival života: Poriadnu šou naň prinesie Niall Horan či Billie Eilish

  • V roku 2022 sa obnovila festivalová sezóna
  • Do európskych krajín tak prišli hudobníci, ktorých mnohí obdivujú
sziget festival
Reprofoto/YouTube/Niall Horan, SIU/Karin Daráková
  • V roku 2022 sa obnovila festivalová sezóna
  • Do európskych krajín tak prišli hudobníci, ktorých mnohí obdivujú

Rok 2022 bol pre mnohých obrovskou radosťou a to najmä z toho dôvodu, že sa konali festivaly, ktoré mali kvôli koronavírus prestávku. 

Len pred niekoľkými dňami sme ťa informovali, že v roku 2023 príde na Slovensko známa kapela Imagine Dragons, ktorá sa predstaví v Bratislave na Lovestream Festival. 

Ak po dlhšej pauze plánuješ stráviť leto na festivaloch, máme pre teba skvelú správu. Podľa aktuálnych informácií sa od 10. do 15. augusta 2023 v maďarskej Budapešti bude konať obľúbený Sziget festival, na ktorý opäť zavítajú veľké mená. V roku 2022 si návštevníci mohli užiť napríklad Dua Lipa, Justina Biebera či Arctic Monkeys.

To, že Sziget patrí medzi najlepšie hudobné festivaly v Európe, potvrdzuje aj skutočnosť, že hudobní hostia sú každý rok veľkí. Inak to nebude ani v roku 2023. 

Organizátori totiž len pred malou chvíľou zverejnili prvých hudobníkov, ktorí na Sziget festivale v ďalšom roku vystúpia. 

Na budapeštianské pódia zavíta speváčka Billie Eilish. Szigetu sa zúčastní aj David Guetta alebo Imagine Dragons. 

Hudobníkom, ktorý na 100 % do Budapešti pritiahne množstvo fanúšikov, je člen skupiny One Direction, Niall Horan. Pre írskeho speváka to bude premiéra na tomto festivale. Organizátori prezradili viacero mien, medzini nimi aj anglickú rockovú indie kapelu Florence and the Machine. 

Na festivale vystúpi aj kapela Foals, Mimi Webb či Yungblud. 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá