Nemecký Amazon bude na Slovensko posielať balíčky úplne zadarmo

  • Vianoce sú síce ešte relatívne ďaleko, táto správa ťa zaručene poteší. Predstav si, že darčeky objednáš z gauča a prídu ti domov zadarmo.
befunky-collage_136
  • Vianoce sú síce ešte relatívne ďaleko, táto správa ťa zaručene poteší. Predstav si, že darčeky objednáš z gauča a prídu ti domov zadarmo.

V internetovom obchode Amazon nájdeš všetko. Ponúka neuveriteľne široký sortiment. Pôvodne sa zameriaval len na knihy, ale postupne sa rozrástol na jeden z najväčších e-shopov na svete. Svedčí o tom aj jeho názov – Amazon, podľa rieky v Južnej Amerike s veľkým množstvom prítokov.

Okrem hlavnej americkej pobočky, je v Európe britská a nám najbližšia nemecká – amazon.de. Neviem ako ty, ale my v Startitup sme Amazon ako e-shop veľmi nevyužívali. Poštovné bolo príliš vysoké a najmä pri tých bežných produktoch sa to skrátka neoplatilo. Radšej sme uprednotnili slovenský e-shop. To sa ale teraz zmení.

Amazon.com Fulfillment Center RNO1 Fernley, Nevada, August 8, 2007. (IMAGE BY Ken James)

zdroj: media.corporate-ir.net

Za bežnú zásielku z nemeckého Amazonu sa predtým platilo 5eur za jednu zásielku + 1,30 za každý jej kilogram. Odteraz bude poštovné na Slovensko úplne zadarmo, ak v internetovom obchode nakúpiš aspoň za 39eur, čo s takým širokým výberom nebude vôbec žiadny problém. Už máš doláriky v očiach a nevieš sa dočkať vianočného nákupu z pohodlia gauča? My tiež.:)

Je nutné ale dodať, že poštovné je free iba pri klasickom zaslaní, ktoré trvá 5 až 9 dní. Ak by si chcel darček expresne za 2 až 4 dni, pekne si priplatíš. Preto ani tento pohodlný nákup nenechávaj na poslednú chvíľu.

zdroj: amazon.de zdroj titulnej fotografie: i.dailymail.co.uk|huffingtonpost.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech