Neochotný čašník? Vďaka myMeo minulosť!

  • Appka myMeo prináša riešenie večného slovenského problému - neochotnej obsluhy. Nechcem hádzať všetkých do jedného vreca, ale buďme úprimní, kto to ešte nezažil???
image_1410358927.png
  • Appka myMeo prináša riešenie večného slovenského problému - neochotnej obsluhy. Nechcem hádzať všetkých do jedného vreca, ale buďme úprimní, kto to ešte nezažil???

 

Stále ta istá pesnička dookola. Máme peknú prírodu? Máme. Máme pekné hory? Máme. Čo však nemáme, sú kvalitné služby. Tento rpoblém šikovne obišlo myMeo tým, že skombinovalo štipku technológie a rozumu. Appka myMeo slúži na rýchle objednávanie a rezervovanie v reštauráciách. Absolútne vítaný krok, lebo niekedy to je ozaj na zbláznenie, hlavne keď sa chce človek nebodaj posťažovať. Na Slovensku akurát tak na Lampárni! V appke je priamo integrovaná aj možnosť hodnotenia reštaurácie – predpokladajme, že dokonca ani na Slovensku, nie je majiteľom úplne jedno aké majú ich reštaurácie povesť.

A keby bolo už úplne najhoršie, môžete napísať aj mail priamo manažérovi (pre Staffino vzniká mini konkurencia :)). Ako vznikol názov tento zaujímavý názov? „Náš názov vznikol jednoducho, ako mix slov managing (my, meal, order), niečo v tomto duchu“, objasnil mi Radoslav Balajka.

 Po stiahnutí appky – v mojom prípade na Android (sorry iOS), som sa pustil do skúmania jej funkcionality. Poďme sa teda pozrieť, či myMeo ulahodí nie len nášmu bruchu, ale aj oku. Po spustení appky sa zobrazí jednoduchý prehľadný screen, pomocou ktorého si môžete nasnímať QR kód alebo ID stola, za ktorým práve sedíte. Tým si appka hneď identifikuje, kde sa vlastne nachádzate a otvorí menúčko danej reštaurácie a vy si rovno vyberáte z aktuálneho jedálníčka. 

 

   

Skvelé na celej appke je, že je všetko naozaj intuitívne spravené a človek by sa musel veľmi snažiť, aby sa v nej stratil. Menúčko myMeo je jednoduché a prehľadné a obsahuje presne to, čo potrebujete a ani s jednu zbytočnosť navyše – čo veľmi kvitujem. Appku som síce ešte nemal možnosť vyskúšať v teréne, ale som odhodlaný ju poriadne preveriť – teda nejakého chudáka, ktorý ma vyfasuje za zákazníka.

Aj keď je pravda, že podobných systémov začína vznikať čo raz viacej, je otázne, ktorý systém sa reálne presadí. Objednávanie pri stole je ale nepochybne trendy a je úsporou ako času, tak aj našich nervov. Problém môže nastať v momente, keď tu vznikne viacero appiek a  reštaurácie budú používať rôzne appky a systémy. Preto sa obávam boja medzi objednávaním za stolom cez tablet (síce tiež cez appku) v jednej reštike a naopak, v druhej cez mobilnú appku vo vašom telefóne. MyMeo má už aj prvé testovacie prevádzky, zatiaľ len v Bratislave. Ak chcete vedieť, ktoré to sú, treba si stiahnuť appku ;) Každopádne mobilná appka vo vašom telefóne má svoje výhody:

 

                            1. Viete si cez ňu urobiť rýchlo a pohodlne rezerváciu stola

                             2. Dať feedback, sťažnosť alebo hodnotenie reštaurácie aj mimo reštaurácie

                             3. Zbierať vernostné body za používanie myMeo (plánované)

                             4. Rýchlo si pozrieť prehľad denného menúčka

 

Ak ste teda majiteľ reštaurácie alebo len hladný zákazník, sťahujte túto appku, lebo tu leží ozaj budúcnosť. Hneď ako ju otestujem v teréne, uvidíme či bude palec hore alebo dole. Zatiaľ som však príjemne prekvapený.

 

  

   

  

 

Zdroj: mymeo.menu                    

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech