Nestville Open Fest opäť nesklamal svojich návštevníkov bohatým hudobným programom

  • Nestville Open Fest ponúkol už po 8-krát zaujímavý hudobný program
  • Zaspievala aj zahraničná hviezda Samantha Fox
  • Najväčšou novinkou bola limitovaná edícia Nestville Whisky MASTER BLENDER 2019
pixabay.com/nestvilleopenfest.sk
  • Nestville Open Fest ponúkol už po 8-krát zaujímavý hudobný program
  • Zaspievala aj zahraničná hviezda Samantha Fox
  • Najväčšou novinkou bola limitovaná edícia Nestville Whisky MASTER BLENDER 2019

Ôsmy ročník Nestville Open Fest priniesol opäť  zaujímavý hudobný aj sprievodný program. Dva dni plné hudby, tanca či bohatého programu aj v podobe autogramiády hercov zo seriálu Oteckovia. Dejiskom zábavy sa stala obec Hniezdne na východnom Slovensku, a to pre všetky generácie.

Detský svet ovládli divadielká, bublinová a balónová šou. Dospelých potešili slovenské hudobné esá ako Gladiator a Peter Cmorik. Neskôr sa k nim pridala aj skupina Heľenine Oči, ktorá ukázala pravú, nefalšovanú východniarsku zábavu. Zaujali i hudobníci reggae skupiny Akustika so skladbami s nádychom mora a leta. Hudobný program si mohli ľudia dosýta užiť počas Nestville Ibiza Party.

zdroj: nestvilleopenfest.sk

Najväčší úspech mal Miro Jaroš 

Na festivale vystúpili aj hlavní hrdinovia zo seriálu Oteckovia, ktorí prečítali slovenské rozprávky od Pavla Dobšinského. Herci rozdávali podpisy svojim fanúšikom, ktorí si kvôli fotke neváhali vystáť rad.

Najväčší záujem bol o detského interpreta Mira Jaroša, ktorého vystúpenie vyžadovalo organizačné zmeny. „Detský svet nám v sobotu praskal vo švíkoch, pre komfort rodičov, ale najmä detičiek sme sa rozhodli presunúť vystúpenie na hlavný stage. Takto si celé rodiny vychutnali Mira Jaroša v pohodlí a žiadne z detičiek neostalo so slzami v očiach, že svojho obľúbenca nevidelo,“ objasnil organizátor podujatia Matúš Jaško.

zdroj: nestvilleopenfest.sk

Prišla aj spevácka hviezda z Londýna 

Zo slovenskej scény vystúpilo originálne trio S Hudbou Vesmírnou, Sima Martausová či Kristína, ktorá svojimi piesňami s východniarskou tematikou potešila patriotov.

Obrovský úspech mala u publika aj Nestville Rodeo Show na koňoch. Diváci mohli sledovať Národný žrebčín v Topoľčiankach, ktorý bol súčasťou exhibície. Ten vystúpil  druhýkrát vo svojom 20-ročnom pôsobení mimo svojho areálu, a to práve v Nestville Parku.

zdroj: nestvilleopenfest.sk

O večerný program sa postaral slovenský spevák Richard Müller, ktorý zaspieval svoje najväčšie hity a zožal tak u divákov veľký úspech. Najočakávanejšie bolo vystúpenie zahraničnej hviezdy Samanthy Fox. Anglická dance-popová speváčka a herečka zaspievala obľúbenú pesničku Touch Me, ktorú poznali aj mladšie ročníky.

zdroj: nestvilleopenfest.sk

Veľmi, naozaj veľmi som si užila vystúpenie na Nestville Open Feste. Moja kapela dorazila na miesto už skoro ráno, aby pripravili všetko na vystúpenie. Bolo cítiť obrovskú profesionalitu. Kapela obehla celý svet a prístup na Slovensku si pochvaľovali. Stage bol skvelý, rovnako aj zvuk. Keď som vystúpila na pódium, publikum bolo veľmi interaktívne, radi si so mnou zaspievali moje piesne. Teším, sa že som v publiku videla mnoho mladých ľudí, ktorí taktiež so mnou spievali, poznali moje skladby. Naozaj ma urobilo šťastnou, že moja hudba stále oslovuje všetky generácie,“ priblížila Samantha Fox.

Hudbu neskôr vystriedal ohňostroj, ktorý bol oslavou ďalšieho úspešného ročníka tohto podujatia.

Predstavenie limitovanej Nestville Whisky MASTER BLENDER 2019

Prvá slovenská Nestville Whisky oslávila desiate jubileum aj krstom limitovanej edície Nestville Whisky MASTER BLENDER 2019 a jej uvedením na trh. Výber bol z troch rôznych súťažných vzoriek, ktoré boli zostavené práve z najstaršej blendovanej Nestville Whisky. Táto novinka vznikla je ešte spojením whisky Nestville ročníkov 2008 a 2009.

zdroj: nestvilleopenfest.sk

Porota zostavená z odborníkov, akým je najlepší barman sveta, Slovák Erik Lorincz, redaktor prestížneho magazínu o úspechu, bohatstve a biznise Forbes Milan Čupka, konateľ spoločnosti Nestville Distillery, Ing. Ladislav Gurega alebo generálna manažérka luxusného hotela Grand Hotel Kempinski High Tatras vybrala originálny a jedinečný unikát, ktorý sa stal nezabudnuteľnou súčasťou podujatia. Hlavným technológom Master Blender je Ing. Lucia Jakubíková, PhD.

zdroj: nestvilleopenfest.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech