„Niečo si chcem kúpiť a zvyšok dám žene.“ Pavol z Oravy získal prémiu 200 000 eur

  • RTVS dnes odvysielala už 6. časť očkovacej lotérie, zaregistrovalo sa do nej viac ako 1 milión ľudí
  • V dnešnej časti získali prémiu 5 vyžrebovaní, Andrej z Považskej Bystrice nezdvihol telefón
očkovacia lotéria 19. september
Reprofoto: RTVS/Byť zdravý je výhra
  • RTVS dnes odvysielala už 6. časť očkovacej lotérie, zaregistrovalo sa do nej viac ako 1 milión ľudí
  • V dnešnej časti získali prémiu 5 vyžrebovaní, Andrej z Považskej Bystrice nezdvihol telefón

Nedeľným večerom bezkonkurenčne kraľuje RTVS – očkovaciu lotériu minulý týždeň sledovalo približne  746 000 ľudí. Dnes televízia vysiela už 6. časť relácie Byť zdravý je výhra. Posledný vyžrebovaný z minulého dielu telefón nezdvihol, prvý šťastlivec si tak môže prilepšiť až o 201 000 eur. 

V dnešnej časti ako hudobný hosť vystupuje známy spevák Peter Cmorík, ktorý na pódium priniesol obálku s heslom – viera. Následne z nového osudia, ktoré je väčšie a je v ňom viac ako 2 400 000 žrebov, vyžreboval prvého výhercu.

Splní si svoj cestovateľský sen

Prvým vyžrebovaným bol Viliam. Na žrebe sa však neobjavil celý názov lokality, v ktorej Viliam býva. „Vysoká nad,“ čudoval sa Peter Cmorík. Moderátori neskôr zistili, že ide o obec Vysoká nad Kysucou. Viliam telefón zdvihol v stanovenom časovom limite a hneď prehlásil, že televíziu sleduje a vedel preto zodpovedať heslo.

Zaregistroval si sa do očkovacej lotérie?

Viliam sa z výhry tešil s celou rodinou. Moderátorom prezradil, že získané peniaze využije aj na splnenie svojho cestovateľského sna – chce ísť na dovolenku do Rio de Janeiro.

Petra Cmoríka na pódiu vystriedal operný spevák, herec a „otecko“ Filip Tůma. „Priniesol som nádej,“ povedal humorne Tůma, nádej je totižto 2. heslom dnešnej relácie Byť zdravý je výhra.

Ján z Poltára,“ oznámil Filip Tůma meno ďalšieho výhercu. Ján z Poltára síce telefón nezdvihol, no presmeroval ho na manželku Annu. Tá manžela zastupovala zodpovedne, heslo poznala a manželia tak získali 101 000 eur. 

Katarína Martinková priniesla šťastie do Spišskej Novej Vsi

Moderátorka Katarína Martinková vyžrebovala ďalšieho potenciálneho výhercu, šťastie sa tentokrát usmialo na jej menovkyňu – Katarínu zo Spišskej Novej Vsi. Heslom bolo slovo „láska“, Katarína ho poznala a získala tak 101 000 eur.

4. heslom bolo slovo pokoj. Na pódium ho priniesla populárna herečka Zuzana Tlučková, ktorá žrebovala ďalšieho potenciálneho výhercu. Stal sa ním Andrej z Považskej Bystrice, telefón však nezdvihol. Andrej preto prišiel o 100 000 eur, získal len automatickú výhru vo výške 1 000 eur.

Ďalší vyžrebovaný si tak môže polepšiť až o 201 000 eur, musí však do 20 sekúnd zdvihnúť telefón a povedať heslo, ktorým je slovo odpustenie. Posledného výhercu prišiel vyžrebovať záchranár Peter Lakomý.

200 001 eur získal Pavol z Dolného Kubína, ktorý zdvihol telefón a prompte povedal heslo. „No super,“ okomentoval výhru Pavol s pokojom Angličana. Prehlásil, že za peniaze si „niečo“ kúpi a zvyšok daruje žene.

Zdroj: RTVS/ Byť zdravý je výhra

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech