Noro Dolinský v televízii TA3 po 1,77 promile za volantom nekončí. Dohodli sa na novej pozícii

  • Moderátor politickej relácie TA3 viedol vozidlo s 1,77 promile v krvi
  • Kariére moderátora tým pádom odzvonilo
  • TA3 ale ponúka Dolinskému novú prácu, mimo kamier
Dolinksý a Čaputová
TASR/ Martin Baumann. Moderátor Noro Dolinský s prezidentkou Zuzanou Čaputovou
  • Moderátor politickej relácie TA3 viedol vozidlo s 1,77 promile v krvi
  • Kariére moderátora tým pádom odzvonilo
  • TA3 ale ponúka Dolinskému novú prácu, mimo kamier

„Moderátor TA3 Noro Dolinský ožratý za volantom,“ tak zneli titulky slovenských médií po tom, čo polícia namerala známemu moderátorovi politickej relácie V politike na televízii TA3 za volantom 1,77 promile.

Väčšina si ihneď pomyslela, že Dolinský týmto v televízii končí a pred kamerami ho už zrejme viac neuvidíme.

„Reláciu V politike bude zatiaľ moderovať Zuzana Martináková, výkonná riaditeľka programu a spravodajstva televízie TA3, ktorá má s formátom politických diskusií dlhoročné skúsenosti. Nevylučujeme ani príležitosť pre novú tvár tejto relácie,“ priniesol reakciu TA3, čo bude ďalej s Dolinským i jeho reláciou, portál Omediach.com.

Televízia však už vtedy nevylúčila možnosť, že by pre Dolinského možno našla iné miesto, hoci tentokrát niekde mimo kamier a televíznych obrazoviek.

Dnes riaditeľka komunikácie televízie TA3 Oľga Dúbravská zverejnila správu, že Dolinský sa s televíziou úplne nelúči a jeho novou prácou bude pripravovať spravodajské a publicistické programy.

„TA3 chce využiť Norov potenciál z hľadiska jeho dlhoročných televíznych skúseností aj pri kreovaní dramaturgických konceptov programov, ktoré predtým moderoval. Zároveň môže byť prínosom aj pri príprave obsahového developmentu digitálnych platforiem. Detaily zatiaľ nebudeme prezrádzať,“ uviedla dnes Oľga Dúbravská.

Okresný súd v Bratislave uložil moderátorovi pokutu 5 000 eur. Ak by nezaplatil, hrozil mu dokonca trest odňatia slobody na jeden rok. Zároveň mu súd uložil zákaz viesť motorové vozidlo na skúšobnú dobu tri roky.

Zdroje: TA3, archív Startitup

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech