November na Netflixe: Tento mesiac sa môžeš tešiť na nasledovné filmové a seriálové novinky

  • Vonku sa už síce ochladilo, no november bude na Netflixe poriadne horúci
  • Na svoje si príde milovník každého jedného žánru
netflix
  • Vonku sa už síce ochladilo, no november bude na Netflixe poriadne horúci
  • Na svoje si príde milovník každého jedného žánru

Netflix sa naozaj snaží ulahodiť každému, a do svojej ponuky tak pridáva seriály i filmy najrôznejších žánrov. Mnoho ich pribudne aj počas novembra, a keďže sa nám pomaly „zvianočnieva”, potešia sa aj milovníci vianočných filmov. 

#1 Love and Anarchy

Tento seriál Netflix vypustil 4. novembra, a už za pár dní sa stal veľmi obľúbeným. Hlavnými postavami sú mladý ajťák Max a konzultantka Sofie, medzi ktorými to poriadne iskrí. Zápletka je však v tom, že ona je vydatá, a má 2 deti. 

#2 Carmel: Who Killed Maria Marta?

Tento zaujímavý dokument si môžeš pozrieť od 5. novembra. V 4 dieloch sa tu dozvieš všetko, čo vieme o smrti ženy menom María Marta García Belsunce. Ide o jeden z najkontroverznejších trestných prípadov v Argentíne, preto neušiel ani pozornosti filmárov z Netflixu. 

#3 Paranormal

Ak si rád pozrieš nejaký horor so zápletkami odohrávajúcimi sa niekde medzi nebom a zemou, tento (zatiaľ) 6-dielny seriál z dielne Netflixu je pre teba tým pravým. Jeho dej je zasadený do 60. rokov 20. storočia, a je plný záhad a napätia. Na tejto streamovacej službe ho nájdeš od 5. novembra, takže sa doňho rovno môžeš pustiť. 

#4 Citation

Na tento film natočený podľa skutočných udalostí sa čakalo dlho, no oplatilo sa. Ide o príbeh nigérijskej študentky, ktorá svojho učiteľa, popredného profesora, obvinila z pokusu o znásilnenie. Tým však spustí kolotoč rôznych udalostí, a profesor sa tomuto obvineniu samozrejme bráni. Film nájdeš na Netflixe od 6. novembra. 

10 dychberúcich filmov, ktoré boli natočené podľa skutočných príbehov

#5 Dash & Lily

V tomto prípade zrejme nepôjde o film, ktorý by si si pozrel opakovane, no ak hľadáš príjemnú oddychovku, Dash & Lily bude určite dobrou voľbou. Romantika, Vianoce a vianočný New York môžu byť na víkendový večer príjemnou kombináciou, ktorú si môžeš na Netflixe vychutnať od 10. novembra. 

#6 The Liberator

Ak máš rád filmy o 2. svetovej vojne, na tento seriál natočený podľa skutočnej udalosti sa určite oplatí počkať. Zobrazuje totiž jeden z najkrvavejších bojov 2. svetovej vojny. Zaujímavé je aj jeho spracovanie – ide o niečo medzi klasickým filmom a animáciou, čo je veľmi nezvyčajný formát. Na Netflixe ho nájdeš od 11. novembra. 

#7 What we wanted

Tento zaujímavý film spracováva kontroverznú tému, ktorá v súčasnosti trápi množstvo párov, no v spoločnosti je stále dosť veľkým tabu – neplodnosť a neschopnosť splodiť dieťa. Manželský pár v tomto filme sa tak rozhodne od tohto problému si oddýchnuť, a odchádzajú na dovolenku na Sardíniu. Pred problémami sa však utiecť nedá… Film nájdeš na Netflixe od 11. novembra, a je skvelou sondou do duše mnohých dnešných párov. 

#8 Ludo

Čo môžu mať spoločné pikantný sex tape, darebácky zbohatlík či indické metro? Na prvý pohľad nič, no odpoveď sa dozvieš v tejto dlho očakávanej čiernej komédii. Rozvíja príbehy 4 rôznych postáv, ktoré nemajú na prvý pohľad nič spoločné, no nakoniec môže byť všetko inak… Tento indický film si môžeš pozrieť od 12. novembra. 

Od príbehov týchto osobností sa neodtrhneš. Toto je suverénnych TOP 10 životopisných filmov

#9 The Crown: Season 4

Tento seriál sa na Netflixe teší obrovskej obľube. Sleduje celý život kráľovnej Alžbety II. – a to nielen jej vládnutie, ale aj jej strážené súkromie. Prvé 3 série sa tešili veľkému úspechu, preto veríme, že 4. séria bude naozaj stáť zato. Pozrieť si ju môžeš od 15. novembra. 

#10 Sugar Rush Christmas

Sugar Rush je na Netflixe veľmi obľúbeným formátom, v rámci ktorého medzi sebou súťažiaci súperia o výhru 10 000 dolárov. Vyhrá ich ten, kto napečie ten najdokonalejší dezert – a v tomto prípade, samozrejme, vianočný. Ak sa chceš inšpirovať dezertami na svetovej úrovni, alebo sa aspoň ponoriť do atmosféry Vianoc, vďaka Suger Rush Christmas tak môžeš spraviť od 27. novembra. 

Na ktorú z novembrových noviniek sa tešíš najviac?

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech