Nový elektorbicykel pre fakt poriadnych nadšencov hudby

  • Urban štýl ako ho ešte nepoznáš.
noordung-electric-bike-street-01-1020x610
  • Urban štýl ako ho ešte nepoznáš.

Cenu sa ti aj bojíme povedať, ale pokiaľ ide o štýl, cene sa medze asi tiež nekladú. Aspoň tak je tomu v prípade slovinského výrobcu značky Noordung, ktorý predstaví limitovanú edíciu elektronických bicyklov.  A nebude to len tak hocijaký elektro bicykel.

noordung-electric-bike-blk-03-1020x610

foto: inhabitat.com

Tento je doslova unikát v urban štýle, čomu napovedá viacero faktorov. Prvým z nich je dizajn, ktorý si obľúbi každý hipster, ale aj ten, kto tvrdí, že ním nie je. Druhým je boombox, reproduktor, ktorý sa nachádza priamo na tele eletrického bicykla. Takže, ak si naozaj, ale naozaj veľký fanúšik hudby a chceš to dať najavo celému svetu, tento bike je aj pre teba.

noordung-electric-bike-blk-02-1020x610

foto: inhabitat.com
Bude sa údajne vyrábať a predávať iba 15 kusov z Angel Edition, ako tento kúsok Noordung nazval. Možno spoločnosť vie, že viac kupujúcich si túto hračku pre veľkých chlapcov nemôže dovoliť, keďže cenu stanovili na pekných pár tisíc, čo je ďalší faktor pravého urban štýlu. Čím drahšie, tým kvalitnejšie, aj keď 9 760 eur je už cena, za ktorú máš auto. V ktorom môžeš tiež počúvať hudbu. A nenaprší ti doň. Ale proti gustu žiaden dišputát.

noordung-electric-bike-blk-01-1020x610

foto: inhabitat.com

Noordung sa pokúša o prepojenie hudby a mestkého bicyklovania úplne novým štýlom. Elektrický bicykel je vybavený boomboxom, ktorý je poháňaný batériou so silou 32 Li-Ion a dvoma reproduktormi. Tento boombox si jednoducho napojíš na smartfón, vďaka čomu môžeš počúvať svoje obľúbené playlisty.

noordung-electric-bike-iso-01-1-1020x610

foto: inhabitat.com

A keďže reproduktory smerujú k cyklistovi, nepodieľajú sa tak vo veľkom na okolitom hluku, čo môže byť fajn aj v prípade, že nie každý zdieľa rovnaký hudobný vkus ako ty. Nikto ale nespomína, čo sa deje v prípade, že na bicykli zastaneš a hudba stále fičí. Každopádne je to ale myšlienka, ktorá je prinajmenšom odvážna, najmä vzhľadom na cenu výrobku.

noordung-electric-bike-iso-02-1020x610

foto: inhabitat.com

Aby si ale nepovedal, že sa ti nepáči nechávať si celý reprák vonku, Noordung myslel aj na to, a preto túto vychytávku vyzbrojil rúčkou a dokonca aj prackou, ktorú si prehodíš cez plece a môžeš svoju párty brať všade so sebou.

noordung-electric-bike-iso-04-1020x610

foto: inhabitat.com

Angel Edition ti na jedno nabitie vydrží  až do vzdialenosti  30 km, takže máš dostatok šťavy na to, aby si sa všetkým kamošom v meste pochváli svojim najnovším kúskom. Tak čo, bral by si?

noordung-electric-bike-street-02-1020x610

foto: inhabitat.com

Ak ťa obrázky nepresvedčili, pozri si aj motivujúce video:

Zdroj a fotografie: inhabitat.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK