Nový trend pre dlhovekosť. Týmito nezvyčajnými superpotravinami sú celebrity priam posadnuté

  • Morský mach a kolagén si získavajú čoraz viac pozornosti
  • Niektorí tvrdia, že patria k najzdravším potravinám na planéte
Kolagén
Freepik
  • Morský mach a kolagén si získavajú čoraz viac pozornosti
  • Niektorí tvrdia, že patria k najzdravším potravinám na planéte

Morský mach a kolagén sú jednými z najvyhľadávanejších superpotravín súčasnosti. Dôvodom, prečo sa tieto doplnky stávajú takými populárnymi, je najmä ich multifunkčnosť a schopnosť prispôsobiť sa rôznym potrebám. Oba sa využívajú nielen v doplnkoch stravy, ale aj v kozmetických výrobkoch, nápojoch či jedlách.

Rýchlo rastúca popularita týchto dvoch doplnkov nie je len krátkodobým módnym výstrelkom, ale predstavuje významný posun v odvetví zdravia a wellness, ktorý je výsledkom zvýšeného záujmu ľudí o prírodné a holistické prístupy. Príkladom sú aj známe osobnosti, ako Bella Hadid, Hailey Bieber či Kim Kardashian, ktoré ich začlenili do svojich rutín.

V nasledujúcom článku sa podrobne pozrieme na jednotlivé výhody morského machu a kolagénu, ako aj na vedecké štúdie, ktoré podporujú ich účinnosť. Či už hľadáš spôsoby, ako zlepšiť vzhľad svojej pokožky, podporiť zdravie črevného mikrobiómu alebo dosiahnuť celkovú vitalitu, táto dvojica suplementov ponúka efektívne riešenia, ktoré môžu výrazne zlepšiť tvoj každodenný život.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM
Zdroje: Organics Nature, Seaveg, Journals, Pubmed, Neuroscience News, Ever Boost, HealthNews

Najnovšie videá

Trendové videá