Obľúbená cestovka Slovákov ponúka dovolenku pre najnáročnejších. Maldivy objavíš súkromnou jachtou 

  • Cestovka Terezy Nvotovej láka Slovákom na netradičnú VIP dovolenku
  • Za plavbu na jachte na po Maldivách môžeš dať aj takmer 13 000 eur
maldivy
Unspalsh/ Chelsea Gates
  • Cestovka Terezy Nvotovej láka Slovákom na netradičnú VIP dovolenku
  • Za plavbu na jachte na po Maldivách môžeš dať aj takmer 13 000 eur

Ostrieľaná cestovná kancelária Doroty Nvotovej – Fulmaya Travel opäť láka Slovákov na pomerne netradičnú dovolenku. V hre je plavba po bielo-tyrkysových Maledivách a sprevádzať ťa bude samotná Dorota Nvotová.

Cestovka ponúka plavbu po tých najkrajších a najromantickejších miestach Maledív. Plaviť sa pritom budeš na jednej z najdelikátnejších lodí, aké sa vôbec dajú v týchto vodách nájsť.

Slovákom najviac chýba more, víťazí aj nad jedlom. Lockdown je podľa psychologičky obrovskou kotvou

Ide o typ dovolenky pre tých, ktorých príliš neláka stereotypné oddychovanie na lehátkach jedného rezortu. V tomto prípade ide o dobrodružstvo na jachte a je zaručené, že ani jeden deň nebudeš mať taký istý. 

„Panoráma naokolo nás sa bude neustále meniť, každý deň navštívime iné miesto, zažijeme niečo nové. Šnorchlovačka a potápanie na tých najlepších koralových útesoch, spoznávanie lokálnych ostrovčekov aj s ich kultúrou, barbecue na romantických neobývaných ostrovčekoch,“ popisuje svoju ponuku cestovná kancelária.

Láka ťa dovolenka na Maldivách?

Samozrejmosťou je aj koktejl party na sandbanku, opaľovanie, kúpanie a oddychovanie. Starať sa o teba a tvojich spoludovolenkárov bude 13-členná posádka a šéfkuchár, ktorý bude priamo na palube pripravovať špeciality zo svetovej aj ázijskej kuchyne. 

Cestovka sľubuje dotyk luxusu v obklopení tyrkysového mora a bielych pláží. Jachta, na ktorej sa budeš plaviť má spolu 9 kajút s celkovou kapacitou 18 ľudí.

zdroj: Fulmaya Travel - cestovka Doroty Nvotovej
zdroj: Fulmaya Travel - cestovka Doroty Nvotovej

V spoločných priestoroch je k dispozícii dizajnová obývačka s barom a pracovným kútom, dva sundecky, kde sa nachádza vírivka, chill-out zóna s ozvučením, ale aj šmykľavka priamo do vody. K dispozícii sú vodné športy ako je jet-ski či vodný golf.

Čo sa týka ubytovania, to je možné v troch typoch kajút – základná kajuta s vlastnou kúpeľňou a WC ťa vyjde na 2650 eur/osoba vrátane leteniek.

maldivy
zdroj: Fulmaya Travel - cestovka Doroty Nvotovej

Ak potrebuješ celú kajutu, priprav si 5 300 eur, vrátane leteniek pre dve osoby. Táto cena zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej kajute standard, plnú penziu formou švédskych stolov a pohár vína k večeri v cene.

V cene je zahrnutý aj  program podľa itinerára, miestne transfery, posledná noc v rezorte v beach ville s all inclusive programom či medzinárodný spiatočný priamy let Viedeň-Male.

Siahnuť však môžeš aj po kajute vyššej kategórie s oknom a vlastnou kúpeľňou, zaplatíš však 3 150 eur/osoba vrátane leteniek.  Celá kajuta ťa vyjde na 6 300 eur vrátane leteniek pre dve osoby.

Za jedno fotenie dostaneš aj 50 000 eur, vraví úspešný slovenský model. Na party stretol aj Katy Perry

Pre tých najnáročnejších je tu aj najluxusnejšia kajuta na prove lodi s veľkými oknami, manželskou posteľou, TV a gaučom a vlastnou kúpeľňou. Cena za pobyt pri dvoch osobách je 11 850 eur vrátane leteniek čiže takmer 6 000 eur na osobu aj s letenkami. Ak pôjdete traja, cena je presných 12 450 eur na osobu aj s letenkami. 

Termín tejto veľkolepej plavby je 16. január až 24. január 2021 a v prípade záujmu je k dispozícii aj možnosť predĺženia o pobyt na lokálnom ostrove alebo v rezorte.

 

Pri vstupe do krajiny je potrebné sa preukázať negatívnym covid testom. Dovolenka sa však odporúča poistiť komplexným cestovným poistením, ktoré zahŕňa aj storno pobytu a to aj v prípade pozitívneho covid testu. V prípade, že sa plavba nebude môcť kvôli pandémii uskutočniť, cestovka Fulmaya Travelnaša ti ponúkne možnosť refundácie plnej čiastky za pobyt alebo voucheru na pobyt.

Zdroj:  Fulmaya Travel - cestovka Doroty Nvotovej

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech