Obľúbené úspešné bistro v Bratislave končí. Na známej adrese sa už nenaješ

  • Ram's Restaurant na pôvodnej adrese končí
  • Ich kompletné menu si dočasne objednáš v Bistro by Ram´s
  • Značku čaká otvorenie novej reštaurácie v Eurovea
šéfkuchár, Ram’s, krevety
Ram’s
  • Ram's Restaurant na pôvodnej adrese končí
  • Ich kompletné menu si dočasne objednáš v Bistro by Ram´s
  • Značku čaká otvorenie novej reštaurácie v Eurovea

Po úspešných rokoch pôsobenia na Bezručovej ulici 5 bude prevádzka Ram’s Restaurant s okamžitou platnosťou ukončená.

Tento krok je súčasťou dlhšieho strategického plánu expanzie a zlepšenia našich služieb, ktorý prináša nové príležitosti a vzrušujúce zmeny. Celé menu z Ram´s Restaurant si dočasne budete môcť vychutnať v prevádzke Bistro by Ram’s na Miletičovej 27,“ informuje šéfkuchár a zakladateľ Ram Yadav.

V pláne je expanzia

Ram Yadav sa intenzívne sústredí na aktuálne projekty, ktoré zahŕňajú otvorenie dvoch nových prevádzok v Bratislave. Už toto leto v auguste 2024 sa môžeme tešiť na otvorenie absolútne novej reštaurácie na brehu Dunaja v Eurovea. Tá má ponúkať širšiu ponuku jedál a vylepšené služby pre zákazníkov. V roku 2025 sa plánuje ďalšia expanzia a to v novo vznikajúcom komplexe Vydrica priamo pod bratislavským hradom.

Ukončenie prevádzky na Bezručovej 5 umožní zefektívniť dodávateľské reťazce, ponúknuť zákazníkom ešte čerstvejšie a kvalitnejšie suroviny v udržateľnejších priestoroch s lepším fine-dining zážitkom.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ram’s (@rams_bratislava)

Naše nové projekty sú navrhnuté tak, aby priniesli lepšie služby a širšiu ponuku jedál. Zákazníci sa môžu tešiť na autentické ázijské chute a neopakovateľné kulinárske zážitky v priestoroch svetového štandardu a s kvalitnejšími službami,“ dodáva Ram Yadav.

V hlavnej úlohe udržateľnosť 

Jedným z hlavných cieľov Ram’s je prevádzkovanie udržateľnejších a zároveň modernizovaných priestorov. Ukončenie prevádzky Ram’s na Bezručovej 5 umožní predstaviť nové priestory Ram’s, ktoré budú vybavené najnovšími technológiami aj pre šetrenie energie.

Nové reštaurácie budú situované v miestach, kde je lepší prístup, ako napríklad v Eurovea, kde je bezplatné parkovanie.

„Našimi novými reštauráciami chceme prispieť k ochrane životného prostredia a zároveň zlepšiť kvalitu našich služieb. Verím, že tieto kroky prinesú dlhodobé benefity pre všetkých a aj pre naše životné prostredie. Zatvorenie prevádzky na Bezručovej 5 je krok k ekologickejšiemu a modernejšiemu fungovaniu Ram’s,“ vysvetľuje Ram Yadav.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ram’s (@rams_bratislava)

Ram Yadav zároveň ďakuje zákazníkom, ktorí podporovali prevádzku na Bezručovej 5. Táto reštaurácia dosiahla mnoho úspechov a mala významné miesto na bratislavskej gastroscéne.

„Sme nesmierne vďační za podporu a vernosť našich zákazníkov. Bez vás by sme tieto úspechy nedosiahli. Tešíme sa, ako vás privítame v Eurovea či Bistro by Ram’s na Miletičovej,“ hovorí Ram Yadav.

Donáškové služby, aplikácie Wolt a Bolt fungujú naďalej v nezmenenom režime ako doteraz.

Dočasne na Miletičovej

Bistro by Ram’s na Miletičovej 27, ktoré momentálne ponúka kompletné menu z Bezručovej, je aktuálne miestom, kde si môžeš dať autentickú Áziu. Výhodou je, že sa tu dá sedieť aj na terase.

Bistro je navrhnuté tak, aby bolo prístupnejšie pre širokú verejnosť a ponúka rýchlejšiu a jednoduchšiu alternatívu kvalitného pan-ázijského gastra.

Zákazníci môžu očakávať rovnakú úroveň kvality a starostlivosti, na akú sú zvyknutí, ale v novom a sviežom prostredí. Bistro by Ram’s prináša autentické chute Ázie ešte bližšie k zákazníkom. Na Miletičovej 27 nájdete zatiaľ všetky obľúbené jedlá z Bezručovej, pripravené s rovnakou vášňou a precíznosťou, po novom denne až do 22:00. Tešíme sa, že môžeme ponúknuť miesto, kde sa vie zákazník najesť rýchlo a v pohodlí si vychutnať naše jedlá či už počas pracovného dňa, alebo pri neformálnom stretnutí s priateľmi,“ dodáva Ram Yadav. 

Zdroj: Ram’s

Najnovšie videá

Trendové videá