OČKOVACIA LOTÉRIA: Anna takmer prišla o prémiu pre kriminálku, 300 000 vyhral Pavol hneď na začiatku

  • RTVS dnes odvysielala už 10. časť relácie Byť zdravý je výhra, teda očkovacej relácie
  • Prvý vyžrebovaný si odniesol prémiu 300 000 eur a odmenu 1 000 eur
Snímka obrazovky 2021-10-16 o 21.33.33
Byť zdravý je výhra, ilustračná snímka, Reprofoto: RTVS
  • RTVS dnes odvysielala už 10. časť relácie Byť zdravý je výhra, teda očkovacej relácie
  • Prvý vyžrebovaný si odniesol prémiu 300 000 eur a odmenu 1 000 eur

15. augusta vstúpila na televízne obrazovky RTVS relácia Byť zdravý je výhra, teda očkovacia lotéria. Od svojho začiatku je lotéria plná nečakaných zmien. Už hneď po prvom vysielaní sa musel zmeniť štatút súťaže. Išlo o kauzu Zuzany zo Solivaru, ktorá kvôli pár sekundovému posunu prišla o výhru.

Následne sa zmenil aj samotný účel lotérie. Minister Financií a iniciátor samotnej lotérie Igor Matovič prehlásil, že očkovacia lotéria nie je nástrojom k navýšeniu počtu zaočkovaných, ale má odmeňovať tých, ktorí očkovanie podstúpili.

Ďalšia zmena prišla minulý víkend, kedy očkovacia lotéria nekraľovala nedeľnému večeru, ale sobote, ako je tomu aj dnes. Televízia RTVS dnes odvysielala už 10. časť relácie Byť zdravý je výhra. 

Zaregistroval si sa do očkovacej lotérie?

Veľká radosť v Partizánskej Ľupči

V hre bolo na jej začiatku až 300 000 eur. V dnešnej časti ako hudobný hosť vystúpila kapela Aya. Prvého potenciálneho výhercu vyžreboval Boris Lettrich, na pódium priniesol aj obálku s heslom, ktorým bolo dobrodružstvo.

Následne z osudia vyžreboval prvý herný lístok, na ktorom bol uvedený Pavol z Partizánskej Ľupče. Pavol telefón dvihol a na svoje konto si pripísal prémiovú výhru v hodnote 300 000 eur a automatickú výhru 1 000 eur.

Druhého výhercu vyžreboval športový komentátor Pavol Gašpar, stala sa ňou Dana zo Stropkova. Podmienky súťaže splnila – telefón zdvihla do 20 sekúnd, správne povedala aj heslo, ktoré znelo Semafor. Prekvapená Danka si na účet pripísala 101 000 eur.

Pre kriminálku takmer prišla o tisíce

Smiech – takto znelo tretie heslo dnešnej časti relácie Byť zdravý je výhra. Tretieho šťastlivca prišiel vyžrebovať zabávač Štefan Skrúcaný. Vyžreboval Lukáša z Petržalky, ktorý splnil všetky podmienky súťaže a získal 101-tisíc eur. S Lukášom pozerala televíziu aj jeho priateľka Soňa. Povedal, že výhrou si splatia hypotéku.

Štvrtým výhercom stotisícovej prémie sa stala Anna z Košíc, jej meno vyžrebovala známa herečka Eva Pavlíková. Heslo starostlivosť povedala v poslednej chvíli. Dôvodom bola kriminálka, ktorú sledovala namiesto programu na RTVS.

Posledný vyžrebovaný mal takisto šancu získať 101 000. Epidemiologička z nemocnice v Dunajskej strede a členka výjazdového očkovacieho tímu Ingrid Naďová vyžrebovala Reginu z Lučenca, ktorá telefón dvihla a heslo povedala správne – pomoc. 

Zdroj: RTVS/ Byť zdravý je výhra

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie