Očkovacia lotéria má 350 000 zaregistrovaných, chváli sa Matovič. Ľudia rezignovali, prihlasujú sa, aj keď nesúhlasia

  • Nový projekt, nové statusy. Igor Matovič sa opäť delí o pocity na svojom Facebooku
  • V show, ktorú si pre Slovákov prichystal sa bude deliť 21 miliónov eur
Lotéria
Unsplash/Ibrahim Boran,Facebook/Igor Matovič
  • Nový projekt, nové statusy. Igor Matovič sa opäť delí o pocity na svojom Facebooku
  • V show, ktorú si pre Slovákov prichystal sa bude deliť 21 miliónov eur

Nový prieskum ukázal, že takmer 65 % Slovákov očkovaciu lotériu neschvaľuje a s tými, ktorí sa očkovať nechcú, nepohne. Aj napriek tomu sa zdá, že má úspech, Matovič sa tým pochválil na Facebooku. Píše, že do dnešného obeda sa do lotérie zaregistrovalo 362 133 ľudí. Zároveň vyzýva všetkých, aby sa zapojili tiež: „Šup, šup, lebo, čím skôr sa zaregistrujete, tým viackrát budete v losovaní.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa zomriofficial (@zomriofficial)

Do lotérie sa môže zapojiť každý, kto sa už dal alebo sa ešte len dá zaočkovať. „Do žrebovania o očkovaciu prémiu sa môže zapojiť každá fyzická osoba nad 18 rokov s trvalým pobytom na území SR, ktorá bola zaočkovaná na území SR a je registrovaná v databáze Národného centra pre zdravotnícke informácie,“ uvádza rezort zdravotníctva.

Registrácia do lotérie v tomto bode už pár dní prebieha a stále sa môžeš zapojiť na stránke bytzdravyjevyhra.sk. Prvýkrát sa výherci budú žrebovať 15. augusta a priamy prenos si odvtedy budeš môcť pozrieť na Jednotke takmer každý deň.

Dokopy sa podľa Matoviča rozdelí 110 000 cien za 12 týždňov. Dodal, že ceny na prémiu dosiahnu dokopy približne 21 miliónov eur.

Do projektu sa má zapojiť viacero známych slovenských osobností a žrebovanie ma sprevádzať živá hudba. 55 minútové relácie budú moderovať Vera Wisterová a Marcel Forgáč.

Každý pracovný deň o 18.50 h zverejní RTVS na Jednotke mená vyžrebovaných základných výhier 20-krát po 1000 eur a štandardných výhier päťkrát po 10 000 eur. Vo vysielaní budú žrebovať piatich, ktorí tiež vyhrajú 1000 eur.

Bezpochyby pôjde o show, každý z víťazov tejto výhry vo vysielaní bude mať možnosť získať aj 100 tisíc eur. Za podmienky, že zdvihnú telefón do 20 sekúnd od zvonenia. Keď to stihnú, budú musieť povedať heslo, ktoré je v tom momente na obrazovke. Reláciu budú musieť jednoducho sledovať.

Zdroje: Facebook Igor Matovič, Startitup, Startitup, SITA

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech