OČKOVACIA LOTÉRIA: Prémie si odnášajú len 2 z 5 vyžrebovaných. Budúci týždeň sa hrá o 300 000

  • RTVS dnes odvysielala už 9. časť relácie Byť zdravý je výhra
  • Zmena vysielacieho času sa zrejme podpísala aj na počte odmenených, stotisícové prémie dnes získali len 2 z 5 vyžrebovaných
RTVS/ Byť zdravý je výhra
  • RTVS dnes odvysielala už 9. časť relácie Byť zdravý je výhra
  • Zmena vysielacieho času sa zrejme podpísala aj na počte odmenených, stotisícové prémie dnes získali len 2 z 5 vyžrebovaných

Očkovacia lotéria je od začiatku plná nečakaných zmien. Najskôr sa po kauze Zuzany zo Solivaru, ktorá kvôli pár sekundovému posunu prišla o výhru, zmenil štatút súťaže. Následne sa zmenil aj samotný účel lotérie – Igor Matovič prehlásil, že očkovacia lotéria nie je nástrojom k navýšeniu počtu zaočkovaných, ale má odmeňovať tých, ktorí očkovanie podstúpili.

Tentokrát prišla očkovacia lotéria s ďalšou zmenou, RTVS vysielanie relácie presunula z nedele na sobotu. Televízia dnes odvysielala už 9. časť relácie Byť zdravý je výhra. 

Zaregistroval si sa do očkovacej lotérie?

Mária na druhú

V dnešnej časti ako hudobný hosť vystupuje jazzový spevák Peter Lipa, ktorý na pódium priniesol obálku s heslom – pracovitosť. Následne z osudia vyžreboval prvý herný lístok, na ktorom bolo uvedená Mária z obce Varechovce.

Mária telefón zdvihla, no následne sa telefónne spojenie prerušilo. Keďže Mária nesplnila podmienky súťaže, o očkovaciu prémiu prišla. Získava len automatickú výhru v hodnote 1 000 eur. 

Herečka Lenka Barilíková Spišáková na pódium priniesla lásku – 2. heslo dnešnej časti relácie Byť zdravý je výhra. Následne prešla k osudiu, aby z neho mohla vyžrebovať šťastlivca, ktorý môže získať až 201 000 eur. Vyžrebovaná bola opäť Mária, tentokrát však zo Sniny. 

Mária zo Sniny bola úspešnejšia ako Mária z Varechoviec. Dvihla síce v poslednej sekunde, ale heslo zopakovala až trikrát, „Ó Bože, ďakujem krásne,“ reagovala Mária potom, ako jej moderátori oznámili, že vyhráva 201 000 eur.

Veľká radosť v Nemšovej

Herečka Anikó Vargová prišla vyžrebovať tretieho potenciálneho výhercu. „Poprosil ma vrátnik Zoltán, aby som ho vyžrebovala,“ zavtipkovala.

Zoltánovi to tentokrát nevyšlo, vyžrebovaná bola Anna z Nemšovej. Tá telefón stihla zdvihnúť v stanovenom časovom limite a poznala aj heslo, ktorým bolo slovo srdečnosť.

Nič teda nebráni tomu, aby 101 000 eur poputovalo do rúk pani Anny. „Budeme mať krásne VianoceMám 4 deti a 6 vnúčatiek,“ tešila sa. 

Neúspešné telefonáty do Krásnej Lúky a Komárna

Ďalších 101 000 eur mohla získať Eva z Komárna, ktorú z osudia vyžrebovala herečka a moderátorka Bibiana Ondrejková. Eva však telefón nezdvihla, na svoje konto si pripíše len automatickú výhru vo výške 1 000 eur. 

Posledný vyžrebovaný mal šancu získať až 201 000. Riaditeľ SOŠ technickej v Čadci František Kajánek vyžreboval Jozefa z Krásnej Lúky. Ten však telefón nezdvihol, o dvestotisícovú prémiu prišiel.

Budúci týždeň sa v očkovacej lotérii bude hrať až o 300 000 eur.

Zdroj: RTVS/ Byť zdravý je výhra

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech