Odovzdávanie cien SOWA sa blíži. Na event sa po prvýkrát môžeš dostať aj ty

  • Začal sa štvrtý ročník obľúbenej ankety SOWA
  • Nezabudnuteľný galavečer sa uskutoční už 3. júna
  • Jeho súčasťou môžeš byť historicky prvýkrát aj ty
Ceny, SOWA, galavečer
Odovzdávanie minuloročných cien SOWA, www.emma.pluska.sk
  • Začal sa štvrtý ročník obľúbenej ankety SOWA
  • Nezabudnuteľný galavečer sa uskutoční už 3. júna
  • Jeho súčasťou môžeš byť historicky prvýkrát aj ty

Už o týždeň sa začína štvrtý ročník obľúbenej ankety Social Awards Slovakia, ktorého cieľom je prostredníctvom hlasovania ľudí a odbornej poroty vyhodnotiť najlepších influencerov či vlogerov na Slovensku. Tohtoročné oceňovanie však bude o čosi iné, SOWA totiž prichádza s prekvapivou novinkou.

Ako informuje ich oficiálny web, lístky na odovzdávanie cien tvojich obľúbených slovenských influencerov či vlogerov si budeš môcť kúpiť už aj vopred. Ide tak o historicky prvý moment, kedy sa na udalosť budeš môcť pozrieť aj ty. Stačí len navštíviť ich webovú stránku www.socialawardslovakia.sk, vyplniť svoje kontaktné údaje a vybrať si miesto, na ktorom chceš sedieť. A svoju účasť na oceňovaní najvplyvnejších osobností sociálnych sietí máš zabezpečenú. 

Ako informuje portál Noviny.sk, SOWA tento rok odštartovala najúspešnejší zo všetkých doterajších ročníkov. „Čísla návštevnosti, ako aj počet hlasov ma osobne prekvapil. Ide totiž o naozaj najlepší ročník z tohto hľadiska, aký som kedy zažil,“ hovorí Štefan Šperka, organizátor a držiteľ licencie SOWA.

„Ukázalo sa, že anketa si za 4 roky svojej existencie našla miesto nielen medzi hlasujúcimi, ale obľúbená je aj medzi influencermi, ktorých reakcie na nominácie mňa aj môj tím nesmierne potešili,“ dodáva Šperka. 

SOWA
zdroj: SIU

Influenceri budú súťažiť v jednotlivých kategóriách, ktorých je celkovo 13. Sú rozdelené na základe obsahu, ktorý daní influenceri a vplyvné osobnosti zdieľajú na sociálnych sieťach či prezentujú v médiách. Tento rok sa bude súťažiť v kategóriách krása, cestovanie, spoločenská zodpovednosť, šport a zdravie, móda, osobnosť médií, herec, herečka, hudba, jedlo, TikTok, podcasty a zábava.

V sekcii osobnosť médií, ktoré má najväčšie zastúpenie, dominujú mená ako Gabriela Kajtárová, Veronika Ostrihoňová a Jasmína Alagič. Na prvých troch priečkach kategórie Herec sa nachádza Ján Koleník, Marián Mitas a Adam Bárdy.

Zaujímavé osobnosti prináša aj sekcia s názvom Spoločenská zodpovednosť, patrí sem napríklad novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová či víťazka minuloročného ročníka Sandra Sviteková alias Dejepis inak. Celú anketu odmoderuje moderátorská dvojica Matej „Sajfa“ Cifra a Evelyn Kramerová.  

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Social Awards Slovakia (@socialawardslovakia)

Cenu môžu získať aj samotní hlasujúci. Hlavnou cenou je plavba od spoločnosti Costa Cruises, druhú cenu tvorí štvorhviezdičkový Wellness pobyt pre dve osoby v hoteli Royal Palace, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach. Chýbať nesmú ani partneri celého podujatia. Sú nimi automobilová značka BMW, najväčší mobilný operátor na Slovensku Orange, ale aj Slovenská investičná skupina Proxenta, ktorá na Slovenskom trhu pôsobí už od roku 2009.

Celý slávnostný galavečer sa bude niesť aj v duchu hudby. Môžeš sa tešiť napríklad na vystúpenie seriálovej hviezdy Iveta, Alžbety Ferencovej. Na pódiu sa predstaví aj speváčka Nia, tvár videí Mateja Zrebného, ale aj Mária Čírová, Monika Bagárová, Nela Pocisková, Ben Cristovao, Lina Mayer a ďalší.  

Odovzdávanie cien si budeš môcť pozrieť aj na TV JOJ, ktorá bude galavečer vysielať 3. 6. naživo. 

Zdroje: socialawardsslovakia.sk, Noviny.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá