Online marketéri chystajú bláznivý Road Trip po Slovensku

  • Road Trip by Truniversity po Slovensku je unikátny projekt chalanov z Truniversity o ktorých sme vám už písali. Ak ste o nich ešte nepočuli pozrite si ich video v ktorom sa vám predstavia.
image_1422309491.png
  • Road Trip by Truniversity po Slovensku je unikátny projekt chalanov z Truniversity o ktorých sme vám už písali. Ak ste o nich ešte nepočuli pozrite si ich video v ktorom sa vám predstavia.

 

A aj ked väčšina “online marketérov” vám poradí využívať všetky nástroje online marketingu naraz, chalani z Truniversity majú iný názor. Sú presvedčení o tom, že používanie všetkých nástrojov naraz nie je tá správna stratégia pre nikoho.

 

“Ste lokálna opravovňa bicyklov v Prešove? Verte tomu že Twitter vás nezachráni.”

 

Spojili biznis so zábavou a páči sa im to

Na Road Tripe by Truniversity po Slovensku budú počas jedného týždňa obiehať jednotlivé mestá Slovenska. Každý deň, jedno mesto. (Bratislava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica a Košice)  Každý deň noví ľudia a nové zážitky. Počas workshopu vás naučia to ako sami zistíte ktoré nástroje online marketingu sú vhodné práve pre vás a vaše podnikanie a poradia vám ako a kedy ich správne využiť.

 

Zaraďte sa ku najlepším a robte marketing tak ako málokto na Slovensku

Na ich 3 hodinovom workshope vám vysvetlia základné a dostupné nástroje online marketingu a predstavia prevratnú stratégiu tzv. “New business framework”, ktorú vymyslel a propaguje jeden z najlepších online marketérov sveta a jeden z popredných zamestnancov Google – Avinash Kaushic.

Podľa teórie SEE-THINK-DO-CARE sa naučíte zadefinovať si svoje cieľové skupiny, naplánujete čo, kedy a ako budete komunikovať.  

 

Nedajú vám rybu, naučia vás chytiť ju

Správny rybár nedá svojmu synovi na večeru rybu, jednoducho ho naučí ju chytiť, lebo vie, že je to dlhodobo udržatelné. Tak isto ani chalani v Truniversity, vám na týchto “pojazdných” workshopoch Road trip by Truniversity, nepovedia na aké kľúčové slová máte inzerovať, no naučia vás to, aby ste sa vedeli rozhodnúť či je vôbec Google AdWords efektívna a správna voľba pre vás alebo či ňou bude až “zajtra”. Po workshopoch majú pre vás pripravené pivko na spoločný networking. Chalani dúfajú, že vás spoznajú čo najviac a že to celé bude mega fun.

 

Cena workshopu je prísne nízkych 7€. Tu je zoznam miest, aj s eventami cez ktoré sa môžete zaregistrovať. Prihláste sa čo najskor!

 

Bratislava                  Nitra                  Žilina                  Banská Bystrica                  Košice

 

 Zdroj: truniversity.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech