Organizátori Fight Night Challenge k výpadkom streamu: Boli to pravdepodobne hackerské útoky, posielajú jasný odkaz

  • FNC ponúkol veľa skvelých momentov
  • Niektorí diváci sa však sťažovali na priebeh streamu, organizátori sa k tomu vyjadrili
siu fnc
SIU
  • FNC ponúkol veľa skvelých momentov
  • Niektorí diváci sa však sťažovali na priebeh streamu, organizátori sa k tomu vyjadrili

Jedno z najočakávanejších podujatí posledných mesiacov máme za sebou. Na Fight Night Challenge sa stretli mnohé známe tváre a zmerali si sily priamo pred kamerami. Skalní fanúšikovia sledovali v pondelok 27.12. už od 19:00 zaujímavé zápasy.

Večer otvorili Michal Ryba a Michal Plesník, obaja čistokrvní boxeri. Športovci majú za sebou aj titulové bitky.

Zápas vyhral Plesník 3:0 na body. Druhým zápasom bol súboj medzi raperom Molochom Vlavo a barberom Lakym Royalom. Zápas skončil jednoznačnou výhrou barbera Lakyho Royala 3:0. 

zdroj: SIU

V ďalšom zápase sa proti sebe postavili Denis Farkaš a Jakub Gazdík. Pomerom 2:0 vyhral Gazdík. Organizácia prezradila aj prekvapenie večera, budúcoročný zápas raperov Separa a Majka Spirita.

Nasledovali raperi Frayer Flexking a Čis T. Zápas skončil už po niekoľkých minútach, kedy Čis T schytal tvrdý úder od Frayera Flexkinga a dostal K.O. Po skončení zápasu sa ring opäť uvoľnil a raperov vystriedal Samuel „Pirát“ Krištofič, proti ktorému sa postavil Alexander Cverna, ktorý si hovorí aj Cverminátor. Napínavý duel skončil remízou. 

Hlavným predzápasom večera bol súboj Rytmusa s Gáborom Borárosom. Duel raper ustál do poslednej sekundy, Boráros vyhral 3:0 na body. Známy fighter Attila Végh si to na záver športového večera rozdal s Patrikom Kinclom. O výsledku zápasu rozhodovali body. Posledný duel skončil víťazstvom Attilu Végha 3:0 na body. 

Aj napriek tomu, že večer priniesol veľa skvelých momentov, diváci za obrazovkami neboli veľmi nadšení. Stream totiž často padal a fanúšikovia si tak nemohli užiť športové podujatie na 100 %.

Ešte večer sa konala tlačová konferencia, na ktorej organizátori vysvetľovali, čo sa vlastne dialo. Už v pondelok avizovali, že čelili problémom, za ktoré oni sami nemôžu. Prinášame ti kompletné stanovisko organizácie FNC:

Oficiálne stanovisko FNC:

Veľmi nás mrzí, že niektorí naši zákazníci mali včera problémy s LIVE prenosom. Pravdepodobne boli spôsobené hackerskými útokmi na servery našej dodávateľskej spoločnosti, ktorá nielen nám, ale napríklad aj poľskej KSW, dlhodobo zabezpečuje streamovanie a za 10 rokov existencie takýto výpadok ešte nezažila.

Všetci zákazníci, ktorí si zakúpili alebo ešte zakúpia PAY PER VIEW, majú možnosť sledovať záznam FNC na www.fight-live.tv nasledujúcich 7 dní neobmedzene a vychutnať si tak opakovane a exkluzívne reprízu. Nikde inde tento záznam nebude.

Ani na YouTube, ani v TV a ani na Tipsport. Zo všetkého najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov. Budeme na sebe makať rovnako tvrdo ako naši bojovníci, aby sme si získali a udržali vašu dôveru a priazeň.

Dnes a zajtra postupne odpíšeme na všetky správy. Ďakujeme za trpezlivosť.

Team FIGHT NIGHT CHALLENGE

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie