Pal­co­vý nad­sta­vec na iPho­ne 6 Plus je koneč­ne tu!

Martin Kráľ / 26. novembra 2014 / Business

Smar­fó­ny dneš­nej doby sú veľ­ké a do jed­nej ruky sa dosť čas­to nezmes­tia. Uhlop­rieč­ky disp­le­jov sa nemi­lo­sr­d­ne zväč­šu­jú a mobil s roz­um­nou veľ­kos­ťou je ťaž­ké vôbec zohnať. Navy­še sa k veľ­kým Andro­idom pri­dal aj App­le a nový iPho­ne 6 sa jed­nou rukou tiež neo­vlá­da tak dob­re, ako iPho­ne 5S. A čo potom taký iPho­ne 6 Plus o veľ­kos­ti 5,5 “?

 

Japonská spoločnosť Thanko celkom bizarné riešenie - stylus v tvare nástavca na palec, ktorý slúži ako váš predĺžený prst. "Finger stylus" predĺži váš palec o 0,6 palcov (asi 1,5 cm) a stojí 14 dolárov. Zatiaľ sa predáva len v Japonsku. "Palec" je dlhý 49 mm, široký 25 mm a do vnútra strčíte prst o hrúbke dva centimetre.

Pred časom zaujala tiež služba na prešívania vreciek pri kúpe nového iPhonu 6 Plus. Ak dnes chcete smartfón do jednej ruky s rozumnou uhlopriečkou 4,3 ", jedinou šancou viac ako rok staré zatiaľ predávané modely Xperia Z1 Compact, Samsung Galaxy S4 mini, alebo HTC One mini. Kto má veľké ruky, mohol by mu sedieť ešte nejaký 4,5 "smarfón, ktorých je zatiaľ o niečo väčší výber. A kto má ruky ako ja, tak si bude musieť kúpiť palcový stylus. :)

Zdroj: asiatech

Pridať komentár (0)