Partia influencerov absolvovala vôbec prvý výstup na Sla*kovský štít… v Košickom kraji?!

Untitled design – 2022-06-13T175112.897
Košice Región Turizmus

V Košickom kraji pribudla vtipná turistická tabuľa. Košice Región Turizmus láka turistov navštíviť nové neobjavené miesta.

Minulý rok sme písali o kampani Kraj sveta, kde ti žeriavy nebránia vo výhľade na prírodu, kde pri jazere nestráviš pol dňa hľadaním miesta na deku a kde majú národné parky miesto národných parkovísk. Tento rok prišla z Kraja sveta influencerom netradičná pozvánka: absolvovať vôbec prvý výstup na Sla*kovský štít – v Košickom kraji.

Kraj sveta pokračuje v odvážnej komunikácii?

Odvážna komunikácia pokračuje, ale v inom duchu ako by sa na prvý pohľad zdalo. Tentoraz s humorom hovorí o vlastných málo známych miestach, ktorých názvy si turisti nevedia zapamätať. A načo aj? Dovolenka nie je o tom, koľko miest so zvučnými názvami stihneš za týždeň pobehať, ale o nezabudnuteľných zážitkoch, ktoré si z nich odnesieš a budeš o nich ešte dlho rozprávať.

„Pamätáš si, keď Tomáš rozhodol, že ide bike trail cez strom? Je na tom strome značka? Je! Idem. Všetko ostatné sú detaily,” aj taká storka sa spája košickému rodákovi, hokejistovi Jurajovi Slafkovskému, s košickým kopcom, ktorý symbolicky nesie meno Slafkovský štít – o Jurajovi je totiž známe, že turistika nie je práve jeho obľúbená disciplína a malý kopec je jeho zatiaľ turistické maximum.

Žiaden Slavkovský, ale Slafkovský!

Miroslav Bača, Matúš Okajček, Lukáš Stanislav a rodinka Štabrillovcov @toto_je_nas_svet si spolu s Martinom Hatalom ako sprievodcom z minuloročnej kampane vyšliapali na Červený breh v Košiciach, ktorý dostal na chvíľu novú prezývku spolu s vtipnou turistickou tabuľou.

Influenceri_Startitup_1280x720
zdroj: Košice Región Turizmus

Kraj sveta vyzýva turistov, aby využili príležitosť pozrieť si Slafkovský štít a spolu s ním aj ďalšie neobjavené poklady Košického kraja, ktoré čakajú na tvoje zážitky a vlastné vtipné prezývky, ktoré ti ich budú pripomínať.

Si spotené tričko, hľadač pokladov alebo gastronaut? Kraj sveta má bucket list pre každý typ turistu

Inšpirovať sa tipmi na netradičné výlety môžeš na webe www.krajsveta.sk, kde nájdeš tematické  bucket listy od influencerov aj generátor, ktorý ti vypľuje vlastný.

Ak chceš vidieť a počuť o ďalších zážitkoch z Kraja sveta, sleduj storky influencerov.

mcokajcek_Startitup_1080x720
zdroj: Košice Región Turizmus

tojenassvet2_Startitup_1080x720
zdroj: Košice Región Turizmus

lukasxenia_Startitup_1080x720
zdroj: Košice Región Turizmus

baca_Startitup_1080x720
zdroj: Košice Región Turizmus

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá