Pelikán uvoľnil Black Friday letenky! Dubaj aj pod 100 eur, leteniek je ale iba zopár

  • S nákupom netreba otáľať, lebo najlepšie ponuky zmiznú do pár hodín.
  • Zabookuj si svoju letenku na výlet na začiatok roka, ale aj na jar či leto 2022
humphrey-muleba-e6dRLBx6Kg8-unsplash
  • S nákupom netreba otáľať, lebo najlepšie ponuky zmiznú do pár hodín.
  • Zabookuj si svoju letenku na výlet na začiatok roka, ale aj na jar či leto 2022

Najväčší slovenský vyhľadávač leteniek Pelikán spustil veľký výpredaj leteniek so zľavami až 60 percent. Najlacnejšie letenky tak momentálne začínajú na cenovej úrovni od 9 eur spiatočne, vybrať si môžeš z viac ako 100 destinácií.  

V ponuke nájdeš tie najobľúbenejšie destinácie v Európe, ale i Ázii, Afrike, Severnej Amerike či na Blízkom východe. Práve dnes si tak môžeš rezervovať napríklad spiatočnú letenku do Dubaja už od 75 eur, a to s odletom počas hlavnej sezóny.

Pelikán poteší tiež východniarov – je to práve košické letisko, z ktorého začína ponuka leteniek od 9 eur. Nájdu sa v nej extrémne lacné letenky do Veľkej Británie, do ktorej navyše odletíš aj napríklad z letiska Poprad. 

Ak ťa zimné mesiace v Európe či USA nelákajú, nezúfaj – v ponuke nájdeš letenky s odletom počas jari, ale aj leta 2022. Na nič však rozhodne nečakaj, tieto zľavy totiž nepotrvajú dlho a tie najlepšie skončia spolu s dnešným dňom.

Sleduj výpredaj Pelikána pozorne celý deň, aby ti neunikli pecky ako napríklad Los Angeles či New York pod 150 eur spiatočne. Tie dal Pelikán von ešte dnes v noci a šťastlivcom sa podarilo chytiť posledné miesta ešte skoro ráno. 

Pozreli sme pre teba celú ponuku a vyberáme top destinácie, ktoré by si pri výbere tej svojej mal určite zvážiť.

zdroj: unsplash – Vysvietená Viedeň.

Viedeň z Košíc

Najlacnejšou letenkou veľkého výpredaja je práve tá smerujúca z košického letiska na to viedenské. Tá začína na sume od 9 eur spiatočne, v termínoch až do jesene 2022.  Linka Košice – Viedeň ti tak možno pri cestách z východu vyrieši hneď niekoľko cestovných problémov. 

Londýn

Aj napriek odchodu z Európskej únie pocestuješ do hlavného mesta Británie jednoducho – len nezabudni na cestovný pas. Letenku do Londýna zoženieš od 19 eur s odletom z Košíc či od približne 25 eur s odletom z Bratislavy, ale aj Popradu. Nemusíš sa báť, že by si si termín nevybral, ponuku nájdeš v termínoch až do októbra 2022. 

Malorka

Slnko, more, viac ako 260 pláží, krásne mestá… Znie to ako ideálna dovolenka a budúce leto aj môže byť. Odbehni si na najobľúbenejšiu letnú destináciu Slovákov a vychutnaj si jarnú či letnú Malorku s cenovkou pod 30 eur spiatočne. 

Rím

Ak si sa do Ríma doteraz nedostal, máš jedinečnú šancu to napraviť. Letenky do Ríma momentálne začínajú na sume od 24 eur spiatočne, odletieť navyše môžeš z Viedne aj Bratislavy. A ak ti zima vadí, vyber si zo širokej ponuky termínov až do marca 2022. 

zdroj: unsplash – Rím s neopakovateľným historickým nádychom.

Valencia

Čo tak krásna Valencia? Aj do tej si môžeš teraz vybrať akciovú letenku za super cenu. Spiatočná letenka do Valencie začína na sume od 20 eur, problém nebudeš mať ani s termínmi – tie zoženieš až do jesene 2022. 

Malaga

Španielsko môžeš vďaka výpredaju spoznať skutočne krížom-krážom. V ponuke nájdeš aj letenku do mesta Malaga s cenovkou od 23 eur spiatočne. Poletíš z Viedne a v ponuke nájdeš obrovské množstvo termínov až do októbra 2022. 

Aqaba

S Ammánom to túto zimu v Jordánsku nekončí. V ponuke je aj letovisko Aqaba, ktoré bude tvojou dokonalou dovolenkou na brehu Červeného mora. Letenku do Aqaby zoženieš už od 20 eur spiatočne a termíny si môžeš vyberať až do marca 2022. 

Ammán 

Možno si o ňom počul, možno ho vidíš prvý raz. Do letového poriadku lowcostov sa túto zimu dostalo aj jordánske hlavné mesto Ammán, ktoré začína na cenovke od 24 eur. Poď si pozrieť slávnu Petru, púšť Wadi Rum či Mŕtve more. Letenky nájdeš v termínoch až do leta 2022. 

Miláno 

Vo výpredaji nájdeš aj talianske mesto módy s odletom z viedenského letiska, ale aj Bratislavy. Letenku do neďalekého Bergama, z ktorého to máš do Milána len na skok, teraz kúpiš od 20 eur spiatočne – v ponuke navyše nájdeš termíny na celú zimu, jar i leto 2022. 

Barcelona

Gaudího mesto umenia je každoročne jednou z top destinácií a ak si v nej ešte nebol, či by si sa ešte raz vrátil, nemáš na čo čakať. Letenky momentálne z Viedne zoženieš od 26 eur spiatočne. Vyberať si môžeš z termínov počas zimy, ale i jari a leta 2022.

zdroj: unsplash – Dubaj ako z budúcnosti.

Dubaj

Najlepšia destinácia na svete, mesto neobmedzených možností, rekordov… Poď sa presvedčiť na vlastné oči, že Dubaj je skutočne tým všetkým, čo sa o ňom hovorí. Spiatočnú letenku do Dubaja momentálne zoženieš od 75 eur z Budapešti, a to s odletom v januári – teda hlavnej sezóne. Navyše stále stíhaš svetovú výstavu EXPO 2020, ktorá potrvá až do marca 2022. 

Zanzibar

Kraľoval minulej zime a inak tomu nebude ani tento rok. Na Zanzibar môžeš túto zimu poletieť aj ty, a to rovno s luxusnými aerolinkami Emirates či najlepšími päťhviezdičkovými aerolíniami Qatar Airways. Spiatočnú letenku na Zanzibar zoženieš od 539 eur v termínoch aj počas hlavnej sezóny od januára až do marca. 

Island

Island je snom mnohých cestovateľov a ak je aj na tvojom bucket liste, teraz máš jedinečnú možnosť si tento sen splniť. Letenku do Reykjaviku zoženieš už od 45 eur spiatočne. Problém nebudeš mať ani s termínmi – nájdeš ich skutočne mnoho, a to až do jesene 2022. 

zdroj: unsplash – Tajomný Island je zážitkom na celý život.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie