Plačkovej neželaná publicita priniesla nových followerov, prekročila hranicu 800-tisíc

  • Zuzane Strausz Plačkovej neželaná publicita priniesla nových followerov
  • Na Instagrame prekročila hranicu 800-tisíc sledujúcich
plačková
Archív Zuzany Plačkovej, z rozhovoru pre Startitup 20. júna 2021
  • Zuzane Strausz Plačkovej neželaná publicita priniesla nových followerov
  • Na Instagrame prekročila hranicu 800-tisíc sledujúcich

Influencerka Zuzana Strausz Plačková na Instagrame pokorila hranicu 800-tisíc sledujúcich. Pomohla jej neželaná publicita, ktorej čelila počas posledných troch dní. 27. septembra ju totiž zadržali v súvislosti s podozrením s obchodom s drogami.

Sudca Špecializovaného trestného súdu ju však dnes do väzbe nevzal, informovali sme ťa o tom v článku. Ona aj jej muž boli prepustení na slobodu, obvinenia však stále trvajú. Ešte v pondelok ráno mala na svojom účte 756-tisíc sledujúcich, dnes je ich omnoho viac. Dôvodom je mediálna pozornosť, ktorá jej je počas posledných dní venovaná.

Samotná Plačková počas posledných dní novinárom niekoľkokrát povedala, že sa vyjadrí na svojom Instagrame. Doteraz nič nezverejnila, keď sa tak stane, budeme ťa o tom informovať.

Počas razie NAKA bolo zadržaných 15 osôb, ktoré následne vyšetrovateľ agentúry z vyššie spomenutých zločinov aj obvinil, zhabaných bolo 9 kilogramov pervitínu, okrem neho aj zbrane, strelivo a 70-tisíc v hotovosti. Podľa uznesenia, o ktorom sme písali, sa však mala Plačková a jej muž venovať nelegálnemu biznisu s kokaínom.

Plačková a jej muž tak mali distribuovať kokaín nižšie postaveným dílerom alebo koncovým užívateľom. Obvinení manželia mali byť pre skupinu akousi spojkou do lepšej spoločnosti, kde mali potom viac možností distribuovať drogy.

Pri domovej prehliadke u Strauszovcov bolo zhabaných 6 telefónov, notebook a občiansky preukaz na meno M. Herák. Niektorí členovia skupiny boli obvinení aj z iných trestných činov.

Zdroje: Startitup.sk, Staritup.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech