PLANEO Elektro otvára svoju 50. predajňu a oslavuje 10 rokov

  • Sieť PLANEO Elektro v priebehu desiatich rokov otvorila na Slovensku už 50 predajní
  • V najnovšej si všetko potrebné do domácnosti nakúpia zákazníci v metropole východu
PLANEO Elektro
  • Sieť PLANEO Elektro v priebehu desiatich rokov otvorila na Slovensku už 50 predajní
  • V najnovšej si všetko potrebné do domácnosti nakúpia zákazníci v metropole východu

Desiaty rok svojho pôsobenia na slovenskom trhu uzatvára PLANEO Elektro otvorením päťdesiatej predajne. Ku košickým predajniam v OC Galéria na Toryskej a Nad jazerom pri Kauflande pribudla tretia v OC SHOPBOX na Herlianskej ulici. Nové prevádzky PLANEO Elektro sa značne odlišujú od prvých predajní.

zdroj: PLANEO Elektro

„Predajňu sme pripravovali približne tri týždne. Nový vizuál už dávno nie je totožný s pôvodnými verziami starších predajní. Zamerali sme sa na užšiu paletu farieb, nový moderný nábytok či prehľadnejšie umiestnenie výrobkov v jednotlivých kategóriách. Snažíme sa modernizovať imidž siete a veríme, že sa naši noví aj starí zákazníci budú cítiť pri nákupoch ešte príjemnejšie ako doteraz. Tak ako v ostatných prevádzkach, aj v novej košickej  predajni ponúkame našim zákazníkom široký sortiment za najlepšie ceny vrátane odborného poradenstva našim vyškoleným personálom,“ hovorí šéf siete PLANEO Elektro Peter Matuška.

Elektro pre každého

Na ploche 833 m2 nájdu spotrebitelia vyše štyritisíc položiek spotrebnej elektroniky, bielej, čiernej a záhradnej techniky, hračiek a domácich potrieb. K dispozícii je jedenásť odborne vyškolených zamestnancov predajne, pripravených poskytnúť informácie o produktoch pre čo najväčšiu spokojnosť kupujúcich.

„Zákazníkom zároveň ponúkame služby vo forme splátkového predaja, poistenia, predĺženia záruky a komfortnej dopravy priamo do domu. S vernostným systémom „Rodinná karta“ majú zákazníci možnosť získať ďalšie výhodné zľavy a akcie,“ dopĺňa informácie Peter Matuška a dodáva: „V našich predajniach radi privítame všetkých zákazníkov v duchu nášho sloganu ´PLANEO Elektro – Elektro pre každého.“

zdroj: PLANEO Elektro

Zľavy až 40 % aj na uvádzacie ceny

V najrýchlejšie rastúcej sieti maloobchodných predajní PLANEO Elektro sú atraktívne akcie pravidlom. V čase otvorenia predajne v Košiciach je k zvýhodneným uvádzacím cenám pripravená ešte aj 40 % zľava a predĺženie záruky na 5 rokov pri nákupe na splátky a navyše pri splatení do 6 mesiacov sú splátky bez navýšenia.

Úspešná expanzia bude pokračovať aj v roku 2020

PLANEO Elektro bude pre svojich zákazníkov dostupnejším aj počas budúceho roka. „Na rok 2020 máme naplánované ďalšie zaujímavé projekty vo viacerých miestach, kde ešte nie sme. Pri výbere nových lokalít sa sústreďujeme hlavne na spádovú oblasť danej lokality a urbanizáciu danej aglomerácie,“ uzatvára Peter Matuška.

zdroj: PLANEO Elektro
Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech