Pobili sa o titul najkrajších kancelárií na Slovensku. Toto sú víťazi

  • Ak je tvojím pracovným priestorom pár metrov štvorcových, vydýchaný vzduch a špinavé okná, tento článok budeš chcieť okamžite preskočiť
  • Prinášame ti totiž zoznam tých najkrajších kancelárií, ktoré na Slovensku máme
collage
OFFICE ROKA
  • Ak je tvojím pracovným priestorom pár metrov štvorcových, vydýchaný vzduch a špinavé okná, tento článok budeš chcieť okamžite preskočiť
  • Prinášame ti totiž zoznam tých najkrajších kancelárií, ktoré na Slovensku máme

Od mája do októbra mali možnosť všetci tí, ktorí pracujú v krásnych priestoroch prihlásiť svoje kancelárie do tretieho ročníka ankety Office roka. V troch kategóriách nakoniec do finále postúpila viac ako desiatka z nich. Dnes sú známe výsledky. Absolútnym víťazom sa stali kancelárie spoločnosti Swiss RE. Všetkých nominovaných nájdeš TU.

Tento rok sa prihlásilo do ankety takmer 40 firiem, z ktorých užší výber nakoniec súťažil v troch kategóriách: Zdravá kancelária, Inovatívna kancelária, Kancelária ako DNA firmy. O víťazoch rozhodla porota zložená z profesionálov, dizajnérov a architektov: Florian Frotscher zo spoločnosti Woods Bagot v Londýne, Barbora Markechová z pražskej pobočky Bogle Architects, Nina Weisslechner z Artworks, Braňo Kaliský z A1 Respect Architecture a výkonný riaditeľ CBRE na Slovensku Tomáš Hegedűš.  

Zobraziť celú galériu (11)
zdroj: Ilustračná fotografia, Unsplash

V ka­te­gó­rii KAN­CE­LÁ­RIA AKO DNA FIRMY súťažili:

ESET, For­bes, Green Foun­da­tion, Plat­form a Ro­che Slo­ven­sko.

V ka­te­gó­rii ZDRAVÁ KAN­CE­LÁ­RIA súťažili:

ČSOB, Dentsu Ae­gis, Green Foun­da­tion, Poš­tová banka a SWISS RE.

V ka­te­gó­rii INO­VA­TÍVNA KAN­CE­LÁ­RIA súťažili:

Ac­cen­ture, Dentsu Ae­gis, Luc­ron, SWISS RE a 365.bank.

„Je vidieť, že to, čo bolo pred niekoľkými rokmi skôr nadštandard, je v súčasnosti základom administratívnych priestorov. Taktiež je pozitívne, že bolo veľa prihlásených projektov zverených do rúk skúsených architektov a tomu zodpovedá inteligentná práca s priestorom, použitie zaujímavých kombinácií materiálov, nápadité riešenia a hlavne vysoká kvalita prevedenia detailov,“ hovorí architektka spoločnosti Bogle Architects, Barbora Markechová.

Rôznorodosť priestorov, detaily prispôsobené na mieru aj veľké a štýlové spoločné priestory ocenil aj uznávaný architekt Florian Frotscher z londýnskej pobočky renomovanej spoločnosti Woods Bagot. Naše pracovné priestory podľa neho majú svoj šarm a pracovný trh je vďaka nim viac živý.

Pozri si víťazov všetkých kategórií v nasledujúcej fotogalérii:

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech