Bratislavskí tatéri prezradili najabsurdnejšie zážitky. „Najhoršie aj najlepšie sú opilecké kérky“

  • Tetovania čoraz viac naberajú na popularite nielen medzi mladými ľuďmi
  • Pozreli sme sa na príbehy bratislavských tatérov a absurdné situácie, ktoré zažili
tatér, Capri-Sone džús tetovanie
Instagram/palenco.ink
  • Tetovania čoraz viac naberajú na popularite nielen medzi mladými ľuďmi
  • Pozreli sme sa na príbehy bratislavských tatérov a absurdné situácie, ktoré zažili

Tetovania mnohí z nás považujú za formu umenia. Kresby po tele sú veľmi populárne. Tentokrát sme si pre teba ale pripravili inú tému ako zvyčajné spovedanie tatérov o ich práci. Posvietili sme si na ich nezabudnuteľné zážitky, vtipné situácie či absurdné požiadavky ľudí. Toto je zopár bratislavských štúdií, ktoré nám ponúkli svoje príbehy.

Tomme Tattoo

Šikovný tatér Tomy Grbavčic má kreativitu, ktorá sa len tak ľahko nevidí. Tomyho sme si veľmi obľúbili aj v našich predošlých článkoch, no tentokrát sú otázky celkom iné. Čo také zažil vo svojej profesii a aké bláznovstvá prináša práca tatéra? Tome Tattoo štúdio si pre nás pripravilo vskutku zábavné odpovede.

„Teraz mi napadá napríklad jedna. Chystal som si veci na tetovanie, a keď som bol hotový, vravím klientovi, nech sa vyzlečie a sadne si na kreslo… On sa ma opýtal, či úplne. Tak mu vravím, že jasné, jedine donaha. Keď sa vyzliekol a sadol si, tak pri mojom smiechu pochopil, že stačilo na tetovanie stehna len do treniek,“ podelil sa o zážitok Tomy. Nuž, návšteva lekára a tetovanie sú dve celkom odlišné veci.

To, že nie každá práca povoľuje tetovania, už dávno vieme. Nie každý si môže dovoliť tetovanie cez pol ruky. Pri alkohole však nejeden z nás stratil logický úsudok a inak to nebolo ani pri tejto príhode.

„Raz mi prišiel do štúdia pán s tým, že on chce niečo pod oko, napríklad slzu. Tak som mu to nakreslil a po vytetovaní si vypýtal, že veď nech dám ešte jednu, aby tam tá prvá nebola sama, a napadlo mi, že veď dajme niečo aj na druhú stranu, keď je už taký rozbehnutý. Dorobili sme, zaplatil a odišiel.“

Čítaj 10 dní zadarmo PREMIUM články

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá