Ponožky Ponsh budeš chcieť aj ty. Celý nápad vznikol ako stredoškolský merch

  • Trojica stredoškolákov chcela vytvoriť moderný školský merch a vyhnúť sa klasike
  • Nápad originálnych ponožiek si okamžite získal množstvo fanúšikov
  • Dnes je na svete ich vlastný e-shop a niekoľko jedinečných vzorov
21586989_484963378532159_4801167433102279418_o
facebook.com/ponsh.sk
  • Trojica stredoškolákov chcela vytvoriť moderný školský merch a vyhnúť sa klasike
  • Nápad originálnych ponožiek si okamžite získal množstvo fanúšikov
  • Dnes je na svete ich vlastný e-shop a niekoľko jedinečných vzorov

Ako často sa ráno pri obliekaní zamyslíš na tým, aké ponožky si obliekaš? Je ti to úplne jedno, či sú len čierne, zelené alebo si ich poctivo vyberáš, aby ladili s outfitom, ročným obdobím alebo tvojou súčasnou náladou? V posledných rokoch sa s tými, ktorí sa zamerali na krásny dizajn ponožiek akoby vrece roztrhlo, no a s vtipnými motívmi či nápismi sa v nákupných centrách a svojich e-shopoch len tak predbiehajú. Jedným z takýchto projektov je aj Ponsh. Ich príbeh však patrí medzi tie zaujímavejšie.

Ponožky Ponsh vznikli ako školský projekt troch šikovných študentov Gymnázia Golianova v Nitre, ktorí chceli prísť s nezvyčajným školským merchom, ktorý by nepredstavoval len tričká či mikiny. A tak svoju kreativitu spojili s novou značkou ponožiek, ktorej prvá várka sa na chodbách školy vypredala do posledného kusu už za jedinú školskú prestávku. Nečakaj žiadne guličky či pásiky, ale ioriginálny, chytľavý dizajn, ktorý budeš chcieť vo svojom šatníku aj ty.

Jedinečných vzorov je zatiaľ v e-shope Ponshiek šestica, pričom za každým sa ukrýva vlastný príbeh. Folklórky, Krivánky, Javorky, Pastelky, Ružičky aj Mish Mash dostaneš v krásnom balení a vo veľkosti, akú si sám vyberieš. Navyše majú chalani pripravenú vianočnú akciu s troma pármi v úžasnom balení. Chceš ich vidieť naživo? Zbehni do predajne Čierna ovca alebo Showroom art&fashion Weingart v Nitre a na Torbuckej 1 v Bratislave.

Najväčším lákadlom tejto značky je pre mňa najmä to, že sa aj do slovenského fashion priemyslu konečne dostávajú šikovní chlapci. Je inšpiratívne vidieť, že stredoškoláci sa rozhodli pre vlastný biznis bez veľkého budgetu, len s dobrým nápadom. Odvážnym patrí svet. Nezabudni sledovať ich facebook a instagram, kde ťa poteší zmysel pre detail a štipka humoru, s ktorou chalani svoj biznis prezentujú. A podľa teasrov na ich sociálnych sieťach sa chystá niečo nové, tak si to nenechaj ujsť.

Zdroj: ponsh.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech