Antivaxeri opäť útočia na odborníkov. Zachraňoval životy, teraz pred jeho domom protestujú

  • Pred domom uznávaného lekára Petra Sabaku sa konal protest. Stretla sa ňom skupina ľudí, medzi protestujúcimi boli prítomní aj Marek Šoun či Igor Jurečka
  • Na miesto prišla aj polícia
  • Sabaka informoval o tom, že protestujúci vystrašili aj jeho 90-ročnú starú mamu aj jeho deti
Facebook/ Igor Jurečka, Facebook/ Marek Šoun
  • Pred domom uznávaného lekára Petra Sabaku sa konal protest. Stretla sa ňom skupina ľudí, medzi protestujúcimi boli prítomní aj Marek Šoun či Igor Jurečka
  • Na miesto prišla aj polícia
  • Sabaka informoval o tom, že protestujúci vystrašili aj jeho 90-ročnú starú mamu aj jeho deti

Protestujúci opäť protestovali pred domom odborníka. Už v minulosti sme ťa informovali o tom, že radikálni antivaxeri „navštívili“ domy infektológov Pavla Jarčušku, Vladimíra Krčméryho a pediatričky Eleny Prokopovej.

Tentokrát si vyhliadli aj dom infektológa Petra Sabaku. Demonštrujúci opäť hovorili o tom, že vakcinácia je experimentálna liečba, o diskriminácii nezaočkovaných, o službe médií či o klamlivých štatistikách.

Denník N už v júli informoval o „návštevách“ radikálnych antivaxerov pred domami odborníkov. Skupina „demonštrantov“ odborníkov síce osobne nezastihla, no do megafónu kričali rôzne nenávistné heslá. Rozprávali o akejsi šibenici, vymyslenom COVID-e, liberalizme, americkej invázii či vraždení vakcínami. 

Odkiaľ čerpáš aktuálne informácie o koronavíruse a opatreniach?

Ako informuje Denník N, protestujúci sa mali spojiť prostredníctvom sociálnej siete. Doposiaľ nie je známe, či táto skupina ľudí patrí k nejakej z parlamentných strán. Na akcii sa však mali zúčastniť Igor Jurečka, ktorý je známy aj z Hlavných správ, bývalý vojak Filip Pavlík či Ľubica Cintulová, ktorá sa angažuje v jednej z nových vlasteneckých strán.

Protesty pred domom Petra Sabaku 

Na danom proteste bol opäť prítomný Igor Jurečka, ale napríklad aj Marek Šoun, ktorý bol aj usporiadateľom „akcie“. Podľa verejne dostupných informácií z ORSR je Marek Šoun predsedom predstavenstva firmy FORTIX a.s., ktorá štátu dlží takmer 500 tisíc eur. 

zdroj: Finstat.sk

Peter Sabaka o danom proteste, respektíve „hodine otázok“, vedel už skôr, keďže protestujúci usporiadali verejnú udalosť na sociálnej sieti. Avizovali, že sa infektológa budú pýtať relevantné otázky. Ako inak – nestalo sa tak. 

Ján Mikas mal pod oknami rozvášnených radikálov. Vytvorili dokument, podľa ktorého vraj preberajú moc

Nie, nepýtal sa normálne veci. Obviňoval ma z vecí, ktoré som nemal ako ovplyvniť, kládol sugestívne otázky a otravoval mojich susedov a vystrašil moju 90-ročnu starú mamu a obťažoval moje deti. Ako násilník páchal násilie na mojej rodine. Neviem, či viete, čo som robil celú zimu, jeseň a jar. Bol som pri posteli dusiacich sa ľudí a ja sa teraz pýtam, čo je to za ľudí čo ma teraz prídu šikanovať,“ vyjadril sa k protestom Peter Sabaka prostredníctvom sociálnej sieti Facebook.

Zbláznili ste sa už na tých sociálnych sieťach? Beňová drsne kritizuje antivaxerov, naložila aj straníckym kolegom

Zdroje: Facebook/ Igor Jurečka, Facebook/ Peter Sabaka

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá