Potraviny z Yeme ti v Bratislave donesie osobný nákupca. Nakupovať online môžu ale len niektorí

  • Potraviny Yeme sa pustili do testovania donášky nákupu
  • Nákup ti donesie osobný nákupca zatiaľ len v Petržalke a okolí
Yeme
  • Potraviny Yeme sa pustili do testovania donášky nákupu
  • Nákup ti donesie osobný nákupca zatiaľ len v Petržalke a okolí

Plnochutné potraviny Yeme majú už dlhší čas na svojom webe možnosť otestovať si ich internetový predaj. Ten bol však dostupný len pre vybraných testerov. Aktuálne však služby donášky môžu využiť všetci obyvatelia Petržalky, ktorí bývajú v oblasti s PSČ 851 07, pod ktorú spadajú Slnečnice, ale aj ulice ako Antolská, Jasovská a ďalšie.

Yeme má aj vlastných osobných nákupcov. Ide o špeciálne školený personál na to, aby čo najlepšie vybavil tvoj nákup v Yeme bez toho, aby si musel prísť do obchodu. 

Ako sa potraviny YEME stali slovenským lovebrandom a prečo Tesco čaká ťažké obdobie?

Na základe tvojej internetovej objednávky ti vyberie a prinesie nákup priamo k tebe domov. Tvoj nákup dorazí v časovom slote, ktorý si sám zvolíš. 

„Internetový predaj momentálne testujeme v mestskej časti Bratislava – Petržalka, aby sme dokázali dobre nastaviť fungovanie stránky, interné procesy pri objednávke a samotný rozvoz. Myslíme si, že kvalitné potraviny si zaslúžia kvalitný servis a preto nechceme spustiť službu, ktorú by sme nemali odskúšanú a vyladenú,“ informuje Yeme.

zdroj: Yeme

E-shop obsahuje viac ako 10 000 produktov. Samotná platba prebieha až pri prevzatí nákupu a je možná iba kartou. Tak, ako pri kamenných predajniach, aj pri internetovom nákupe sa Yeme snažilo vytvoriť priestor, ktorý je odlišný od tradičných obchodov. Nenájdeš tu napríklad štandardný katalóg výrobkov. 

V Yeme sa snažíme zákazníkov previesť celým sortimentom tak, ako je to aj v kamennom obchode. Ak si tu prvýkrát, môžeš si pozrieť takzvaného Sprievodcu nákupom. Ak vieš presne, čo chceš, môžeš využiť aj sekciu Rýchly nákup, kde sa dajú položky vyhľadať podľa názvu.

zdroj: Yeme

Do pripravovaného e-shopu môžeš nahliadnuť aj keď si z celkom inej časti mesta či Slovenska. Stačí, ak pred vstupom do internetového obchodu zadáš PSČ – 851 07.

Yeme už pred časom ako prvý veľký reťazec na Slovensku spustil aj bezobalové nakupovanie potravín.

„V predajni na Tomášikovej ulici v Bratislave postupne rozširujeme sortiment, ktorý si u nás môžete načapovať do vlastného obalu. Najnovšie pribudli domáce pšeničné cestoviny od Migami zo Slovenského Grobu a výber vločiek od Naturiq z Hriňovej. Z vlastnej skúsenosti len povieme, že okrem možnosti nakupovať bez obalu nás tento spôsob nakupovania aj riadne baví,“ oznámilo Yeme.

V predajni na Tomášikovej postupne rozširujeme sortiment, ktorý si u nás môžete načapovať do vlastného obalu. Najnovšie…

Gepostet von YEME plnochutné potraviny am Dienstag, 4. Juni 2019

Stále väčší záujem zo strany slovenských zákazníkov je aj o čapovanú drogériu. Aj k tomuto fenoménu sa Yeme pomerne rýchlo pridalo. „Čapuyeme. Možno ste si už všimli, že v našej predajni na Tomášikovej pribudol tento stojanček s bezobalovou ekodrogériou. Môžete si tu sami alebo s pomocou nášho personálu načapovať pracie gély, plákadlo, aviváž, univerzálny čistič a gél na umývanie riadu od TIERRA VERDE.” 

Spoločnosť Slovenský potravinársky priemysel a.s., pod ktorú Yeme spadá, v roku 2019 znížila zisk o 62 % na 47 927  eur a tržby jej narástli o 35 % na 27,02 miliónov eur. V roku 2018 predstavovali tržby reťazca 19,99 miliónov eur.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech