Poznáme mená zápasníkov: Attila Végh, Rytmus, Frayer Flexking a ďalší raperi sa proti sebe postavia v ringu na Fight Night Challenge

  • Na Fight Night Challenge sa proti známym MMA fighterom postavia aj slovenskí raperi
  • Očakávané podujatie odhaľuje lineup fighterov, vrátane hosťa z USA
image0
  • Na Fight Night Challenge sa proti známym MMA fighterom postavia aj slovenskí raperi
  • Očakávané podujatie odhaľuje lineup fighterov, vrátane hosťa z USA

Box na Slovensku patrí medzi najpopulárnejšie športy a fanúšikovia bojových umení tak majú ďalší dôvod na radosť. Na Slovensko totiž mieri Fight Night Challenge – jeden z najdôležitejších sviatkov stredoeurópskeho boxu.

Na evente skôr mainstreamovejšieho charakteru sa proti sebe postavia známi MMA bojovníci a populárni raperi.

Bojovníci: Na Fight Night Challenge sa do ringu postavia Attila Végh (SK), Patrik Rytmus Vrbovský (SK), Emanuel Newton (USA), Čistychov (SK), Gábor Boráros (SK), Jakub Gazdík (CZ), Laky Royal (CZ), Erik Tlkanec (SK), Moloch Vlavo (SK), Michal Plesník (SK), Frayer Flexking (SK), Denis Farkaš (SK).

Párovania fighterov ešte nie sú známe. Fight Night Challenge bude sériou eventov, pričom sa každý bude skladať z piatich zápasov.

Netradičným lineupom bojovníkov chcú organizátori priblížiť box aj tým, ktorí ho bežne nesledujú. Súboje sa uskutočnia 27. decembra a sledovať ich bude možné v rámci pay-per-view a ak to protipandemické opatrenia dovolia, tak aj priamo z hľadiska.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Podpora z najsilnejšieho gymu

Večer zasvätený tvrdému boxu organizuje eventová agentúra Evency, ktorá na Fight Night Challenge spolupracuje aj s dobre známym Spartakus Fight Gym, ktorý je zároveň akýmsi garantom zápasníckej profesionality.

Spartakus Fight Gym je športový klub zameraný na bojové športy, kondíciu a zdravý životný štýl, ktorý podporuje zdravú súťaživosť. Privítali sme spojenie s Evency, nech sa tieto myšlienky dostanú medzi  čo najväčší počet ľudí,“ vysvetľuje Eduard Gerek zo Spartakus Fight Gym. Práve podobné kolaborácie dávajú bojovým športom na Slovensku hnací motor a sleduje ich čoraz viac ľudí.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Attila Vegh (@veghattila)

V ringu aj Rytmus a Attila Végh

Zloženie bojovníkov sľubuje adrenalínový zážitok vhodný aj pre mainstreamové publikum, čo potvrdzuje aj radosť Attilu Végha. „Mňa osobne teší, že záujem o bojové športy narastá. Vnímam, že ľudia nás neberú už len ako nejakých adrenalínových šialencov, no naše zápasy sú stále zaujímavejšie aj medzi mainstreamovými divákmi. Verím, že im Fight Night Challenge ponúkne skvelú zábavu.

Na súboj sa teší aj Rytmus: „Zápas, ktorý sa chystá, je pre mňa ďalšia veľká osobná bojová výzva. Meno môjho súpera prezradíme čoskoro na tlačovej konferencii. Chcem ľuďom opäť ponúknuť  možnosť zažiť dobrý adrenalín. Veľa som trénoval a teším sa na to,“ sľubuje Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá