Prezidentka hľadá bojovníka proti hoaxom. Ponúka super plat, ale o práci nesmieš s nikým hovoriť

  • Ak vieš odhaliť konšpirácie, vyvrátiť ich a uviesť veci na pravú mieru, možno je táto pozícia vhodná pre teba
  • To, že budeš robiť pre prezidentku bude tajné. Nemôžeš to len tak niekomu vyzvoniť
TASR/Martin Baumann, pexels/geralt
  • Ak vieš odhaliť konšpirácie, vyvrátiť ich a uviesť veci na pravú mieru, možno je táto pozícia vhodná pre teba
  • To, že budeš robiť pre prezidentku bude tajné. Nemôžeš to len tak niekomu vyzvoniť

Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová už druhýkrát za vyše pol roka hľadá človeka do svojho komunikačného tímu. Minule to bol odborník na sociálne siete, tentoraz špecialista na boj s konšpiráciami a znižovanie ich spoločenského dopadu. Inzerát je zverejnený na stránke profesia.sk

Hlavnou náplňou práce je v podstate boj proti konšpiráciám. Tvoril by si komunikačnú stratégiu kancelárie v oblasti narábania s hoaxami a dezinformáciami. Okrem toho by ťa neobišla ani identifikácia falošných profilov a mapovanie prejavov hate speech-u na sociálnych sieťach vo vzťahu k prezidentke republiky a kancelárii.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Tajné miesto

Okrem toho by si  zverejnené  konšpirácie skúmal z pohľadu potenciálneho vplyvu na spoločnosť. Takisto by si ich musel vyvrátiť a uviesť ich na pravú mieru. Bojovník proti dezinformáciám by pripravoval propagačné materiály, ktoré by súviseli s aktivitami prezidentky republiky. Nevyhol by si sa sprostredkovaniu stanovísk verejnosti, zabezpečoval by si aj publicitu a informoval o verejných vystúpeniach prezidentky republiky prostredníctvom digitálnych médií.

Kancelária vyžaduje aj znalosť pravidiel etiky, etikety a protokolu všeobecne, takže predtým ako sa o miesto budeš uchádzať určite sa to nauč. Zaujímavosťou je, že sa vyžaduje  stupeň utajenia „Tajné“ u vybraného úspešného uchádzača po jeho prijatí na obsadzované miesto.

Prezidentka hľadá človeka, čo sa jej postará o Facebook či Instagram, základ mzdy je 1 310 eur

Tajný bojovník proti hoaxom by mal mať skončený druhý stupeň vysokej školy a anglický jazyk by mal byť samozrejmosťou. To všetko by si nerobil zadarmo.  Základná zložka mzdy je 1 310 eur. Uchádzači sa môžu prihlásiť  do 5. marca.  Nezabudli ani na benefity, a to v podobe piatich dní dovolenky naviac a príspevok na III. pilier DDS.

 

Zdroj: Profesia

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech