Prezidentka hľadá človeka, čo sa jej postará o Facebook či Instagram, základ mzdy je 1 310 eur

  • Ak vieš dobre narábať so sociálnymi sieťami, možno je to pracovná pozícia vhodná pre teba
  • Základná zložka mzdy je 1 310,00 €
Čaputová
SITA/Alexandra Čunderlíková
  • Ak vieš dobre narábať so sociálnymi sieťami, možno je to pracovná pozícia vhodná pre teba
  • Základná zložka mzdy je 1 310,00 €

Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová hľadá do svojho komunikačného tímu odborníka na sociálne siete.

Na starosti by si mal napríklad zodpovednosť za tvorivé spracúvanie a zabezpečovanie masmediálnej politiky prezidentky a kancelárie, koordinovanie výstupov na sociálnych sieťach a webe prezidentky, koncepčné a kreatívne uchopenie komunikácie na sociálnych sieťach,  vytváranie návrhov kreatívneho a virálneho obsahu pre účely sociálnych sietí.

Najlajkovanejšie statusy prezidentky Čaputovej: Verejne podporila LGBT, sumou 12 000 eur zas ľudí bez domova

Termín nástupu má byť 1. augusta 2020. Podmienkou je vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, bezúhonnosť, ovládanie anglického jazyka na úrovni B2.

Aj prax

Požiadavka je aj na dĺžku praxe, vítaná je aspoň dvojročná v oblasti sociálnych sietí a kreatívneho obsahu.

Základná zložka mzdy je 1 310,00 eur. Do výberového konania sa môžeš prihlásiť na internetovej stránke Slovensko.sk alebo poštou. Prihlasovanie je možné do 23. júna 2020.

Výberové konanie pozostáva z ústnej aj písomnej časti, kde sa overujú schopnosti a vedomosti kandidáta. Kandidát by mal okrem iného ovládať aj Ústavu Slovenskej republiky, zákon NR SR č. 16/1993 Z. z. o Kancelárii prezidenta Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov, zákon č. 55/2017 Z. z o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zákon č. 575/2001 Z. z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy v znení neskorších predpisov.

Výberové konanie sa opakuje už druhýkrát. Prvé, kde sa prihlásili štyria uchádzači, bolo neúspešné.

Prezidentka je aktívna na sociálnych sieťach

Prezidentka Zuzana Čaputová je aktívna na sociálnych sieťach. Prostredníctvom príspevkov hlavne na Facebooku komunikuje s občanmi. Denne stihne ona a jej tím pridať niekoľko príspevkov. V statusoch nechýbajú ani fotky z dňa prezidentky.

Čaputová okrem toho, že je sociálnych sieťach aktívna, je aj pomerne populárna. Počas svojho ročného funkčného obdobia má na Facebooku vyše 224 000 fanúšikov a vyše 245 000 ľudí ju sleduje. Okrem Facebooku má prezidentka aj Twitter, kde komunikuje v angličtine, YouTube kanál a Instagram.

Na Slovensku nie je Twitter taký rozšírený ako v ostatných krajinách sveta, čo sa odráža aj na počte jej sledovateľov. Na Twitteri ju sleduje menší počet ľudí, a to 55 700.

Zdroj: Slovensko.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech