Red Bull ukázal svoje video, ktoré s F1-tkou nakrúcal na Slovensku. Sú v ňom Tatry, ovce aj Rytmus

  • Video Red Bull v apríli nakrúcal na rôznych miestach po Slovensku
  • Uvidíš v ňom Bratislavu, Vysoké Tatry, naše hrady aj šialený kaskadérsky kúsok
Youtube.com / Red Bull Racing Honda, JAN KASL / RED BULL MEDIA HOUSE
  • Video Red Bull v apríli nakrúcal na rôznych miestach po Slovensku
  • Uvidíš v ňom Bratislavu, Vysoké Tatry, naše hrady aj šialený kaskadérsky kúsok

Záhadné promo jazdy so starším modelom Formuly 1, ktoré na konci apríla robil Red Bull prakticky o celom Slovensku, už majú svoj výsledok.

Výrobca známych energetických nápojov zverejnil 7-minútové video, kde svojsky prezentuje krásy slovenských a českých miest či prírody.

Video s názvom From Castle to Castle (Od hradu k hradu) sa objavilo aj na oficiálnom YouTube účte tímu, ktorý Red Bull vo Formule 1 má. Jeho piloti Max Verstappen a Sergio Pérez tento rok zatiaľ mimoriadne úspešne naznačujú, že by konečne mohli poraziť Mercedes a získať titul šampionáte jazdcov aj tímov. 

Obe tabuľky aktuálne vedú potom, čo sa im podarilo vyhrať 3 z doterajších šiestich podujatí. 

Po Slovensku a Českej republike

Hlavnou hviezdou videa je však bývalý pilot a dnes už 50-ročný David Coulthard, spolu s Karlovým mostom, Pražským hradom a dedinkami na Morave.

Výborne zostrihaný klip sa následne presunie na Slovensko a objavia sa lokality, v ktorých Red Bull s monopostom v apríli nakrúcal. Hoci bol pobyt štábu v okolí Bratislavského hradu, Starého mosta a na novom bulvári na Nivách okolo novej Autobusovej stanice do poslednej chvíle utajovaný, nadšenci si ho mohli pozrieť aj naživo. V klipe však scenérie nášho hlavného mesta vidno bez ľudí.

Pohľad, aký sa ti nenaskytne len tak: Bratislavou sa preháňal monopost F1 s hviezdou pretekov za volantom

Určite si všimneš aj úlohu Spišského hradu, stúpaní vo Vysokých Tatrách alebo minivsuvku známeho rapera Rytmusa, ktorého monopost F1 obieha – ako inak v Honde NSX. Práve japonská automobilka je totiž pre tím Red Bull dodávateľom motorov, takže akékoľvek iné značky, než tie oficiálnych sponzorov, by sa vo videu ani objaviť nemohli. 

Red Bull však pripomína, že vo videu vidno aj iné hviezdy, najmä športovcov. Nájsť tam môžeš cross-country motokrosára Štefana Svitka, biatlonistku Markétu Davidovú alebo akrobatického pilota Martina Šonku.

zdroj: JAN KASL / RED BULL MEDIA HOUSE

Ten sa zúčastnil aj jedného z kaskadérskych kúskov, keď so svojím lietadlom nasledoval monopost po letisku v Poprade – dolu hlavou. 

Red Bull podobné videá vydáva pomerne často, zámerom je, pochopiteľne, hlavne propagácia vlastnej značky v rôznych krajinách po celom svete. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK