Rezort v Šamoríne má potenciál urobiť zo Slovenska vyhľadávanú destináciu pre tých najnáročnejších

  • x-bionic® sphere je miesto, na ktorom sa spája šport, oddych a inovácie.
02
  • x-bionic® sphere je miesto, na ktorom sa spája šport, oddych a inovácie.

Vedel si o tom, že neďaleko Bratislavy sa nachádza športovo-relaxačný areál o rozlohe 1 000 000 m2, v ktorom si môžeš vyskúšať až 27 olympijských športov? Tomuto rezortu sa dokonca podarilo získať štatút Slovenského olympijského tréningového centra, čiže ponúka ideálne podmienky pre našich budúcich olympijonikov. Dušou tohto areálu sú predovšetkým kone a jazdectvo. Práve v Šamoríne je vybudovaný najmodernejší jazdecký areál v strednej Európe s rozlohou až 380-tisíc m2. Prídu si tak na svoje všetci milovníci koní, profesionálni, ale aj tí amatérski jazdci.

konx

zdroj fotografie:xbionicsphere.com
Takisto je v x-bionic® sphere vybudovaný aj futbalový štadión navrhnutý v súlade s prísnymi FIFA štandardmi a  kapacitou pre 5 000 divákov. Západné Slovensko nie je príliš bohaté na kvalitné welness centrá a aquaparky, tak ako to je napríklad na strednom Slovensku. Okrem Senca sa tu v podstate nič lákavé nenachádza. x-bionic® sphere  je však vybavený 5-hviezdičkovým welness centrom so širokým výberom sáun, soľných jaskýň, tobogánov, víriviek ale aj 50m olympijským bazénom. Nájdeš tu tak ideálne podmienky na šport, ale aj kvalitný relax s rodinou alebo priateľmi.

xbb

zdroj fotografie:xbionicsphere.com

Podujatia svetového formátu

V megarezorte sa má budúce leto uskutočniť mimoriadna udalosť. Pôjde o triatlonové preteky s jednoduchým názvom The Championship 2017 v rámci Challenge Family . Súťaž je naplánovaná na 3. júna 2017 a objavia sa na nej tie najlepšie esá zo sveta triatlonu. V Šamoríne sa tak budú konať neoficiálne majstrovstvá sveta. Ambíciou organizátorov je usporiadať podujatie, ktoré bude v budúcnosti uznávané a priláka športovcov, ale aj divákov z rôznych krajín sveta.

xbb2

zdroj fotografie:xbionicsphere.com

Slovenský unikát

xb5zdroj fotografie:xbionicsphere.com

V Šamoríne si môžeš užiť tvoj obľúbený film snáď v najpohodlnejšom kine Slovenska. Je tu dizajnová kinosála, plne vybavená farebnými Tuli vakmi, špičkovou technológiou a zvukom najvyššej kvality. Farebnosť a výnimočná architektúra ťa jednoducho dostane do nálady. Všetko je prisôbobené k tomu, aby si si z kina odniesol, čo možno najoriginálnejší zážitok. Po ruke budeš mať špeciálne držiaky na pukance a nápoje a je tu dokonca možnosť rezervovať si kinosálu len pre VIP skupinu . Časy, kedy si musel v kine len sedieť sú preč, ak si chceš v kine ľahnúť prípadne pospať, tu môžeš.

zdroj:xbionicsphere.com zdroj obrázkou a titulnej fotografie:xbionicsphere.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech