Ronaldo junior pokračuje v otcových šľapajach: Jedna fotka troch mladých futbalistov pobláznila športový svet

  • Celý svet sa zbláznil z toho, keď sa Cristiano Ronaldo po dvanástich rokoch vrátil do Manchestru United
  • Sám futbalista to prežíva emotívne
  • Najstarší syn talentovaného futbalistu však nasleduje otcove kroky a aj on už trénuje na pôde Old Traffordu
Ronaldo trénuje so synom v rovnakom klube
Ronaldo trénuje so synom v jednom klube, TASR/AP, Facebook/Espartanos Del Fútbol
  • Celý svet sa zbláznil z toho, keď sa Cristiano Ronaldo po dvanástich rokoch vrátil do Manchestru United
  • Sám futbalista to prežíva emotívne
  • Najstarší syn talentovaného futbalistu však nasleduje otcove kroky a aj on už trénuje na pôde Old Traffordu

Portál Mirror potvrdil, že syn Cristiana Ronalda sa pripojil ku futbalovej akadémii Manchester United. Počas cesty na tréning sa vyfotil s kamarátmi. Išiel tam aj so synom Nemanju Matica. Nie je však novinkou, že Ronaldovci sú súčasťou jedného klubu. Trénovali spolu už aj v Juventuse.

Cristiano Ronaldo Jr. se ha incorporado a la Academia del Manchester United. Otro de sus compañeros es el hijo de Nemanja Matic. 📸

Posted by Espartanos Del Fútbol on Monday, September 13, 2021

Talent ostal v rodine

Len jedenásťročný chlapec je talentovaný po svojom otcovi. Presadil sa len pár dní po tom, čo oslávil svoje deviate narodeniny. V drese svojho minulého mužstva strelil štyri góly a sedemkrát skóroval aj proti CS Maritimo.

„Dúfam, že Cris, môj syn, bude ako jeho otec. Hovorí, že bude lepší ako ja, ale myslím si, že ma bude ťažké dobehnúť. Hrá za Juventus a adaptuje sa veľmi dobre, bolo to preňho jednoduchšie ako pre mňa,“ povedal Ronaldo starší pre Daily Star tesne po príchode do talianskeho klubu.

Je zaujímavé, že Ronaldov syn bude hrať so synom Wayna Rooneyho. Ten sa teraz živí ako tréner. Pred dvanástimi rokmi v ManU spolu s Cristianom starším tvorili neporaziteľnú dvojku. História by sa mohla opakovať aj v tomto prípade. 

Ronaldo mladší na Instagrame

Mladý futbalista sa pred dvoma rokmi dokonca prihlásil aj na Instagram. Po krátkom čase ho však zrušil. Ronalda juniora na platforme za 24 hodín sledovalo skoro 10 000 fanúšikov. Hneď v prvom videu sa predstavil v štyroch jazykoch – v angličtine, španielčine, portugalčine a taliančine. Pozrelo si to viac ako 35 000 ľudí. Informoval o tom portál inshorts

zdroj: TASR/AP

Popularita najstaršieho syna svetoznámeho futbalistu sa môže rovnať otcovej sláve. Na sociálnych sieťach má v súčasnosti vytvorených iba pár fanúšikovských stránok. Stále sa tam však pýši obrovskou sledovanosťou. 

Nadšený z príchodu do Manchestra 

Cristiano Ronaldo svoj návrat na Old Trafford prežíva veľmi emotívne. Dôkazom sú aj jeho príspevky na sociálnych sieťach.

Ronaldo sa v drese červených diablov už objavil na trávniku a strelil dva góly. Hneď bolo jasné, že Ronaldo bude pre mužstvo kľúčovým článkom.

Zdroje: Mirror, Daily Star, inshorts

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech